Glory Pool Side Wedding Venue

E-posta Gönder

0216 706 6752

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Masalar arası geniş mesafe aralığı
  • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
  • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
  • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 400-500

Hakkında

15 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz işletmecilik geçmişi ile İstanbul’un en nezih ve bir o kadar da elegant düğünlerini düzenlemek için yola çıktık. İşini büyük bir ciddiyetle profesyonelce yapan ancak aynı zamanda mesleğine tutku ile bağlı ekip arkadaşlarından oluşturduğumuz çalışan kadromuz ile misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlıyoruz. Kusursuzluğu bir prensip haline getirmiş Glory Wedding Venue düğünlerinden bir tanesine sahip olmak ve sıradaki çiftimiz olmak isterseniz yazımızın devamını okuyarak hizmet detaylarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her mevsime uygun organizasyonlar için farklı mekân alternatifleri ile çiftlerimize seçenekler sunuyoruz. Yılın 365 günü faaliyet gösterebilen balo salonumuzda çok şık bir düğünü kolayca düzenleyebilirsiniz. Burası 350 metrekarelik genişliğe sahip oldukça ferah bir atmosfere sahip. 300 kişiye kadar konuk sayılarına varan davetleri rahatlıkla düzenleyebiliyoruz. Günümüz estetik değerlerine uygun ancak bir o kadar da kendine has görünümü ile farklı bir dekorasyona sahip.

Diğer bir mekân alternatifimiz ise yaz ve ilkbahar aylarında değerlendirebileceğiniz çık hava davet alanımız. Glory Pool Side adını verdiğimiz alanımız adı üzerinde havuzbaşı olarak nitelendirebileceğimiz bir atmosfer. Havuzun etrafına yerleştirdiğimiz yuvarlak masalar ile oluşturduğumuz oturma düzenlerimizde konforu ve şıklığı aynı anda barındırmak istedik. Alanın etrafını birbirinden güzel heykeller ile donattık ve sütunlar ile de eski Roma konseptine göndermelerde bulunduk. Burası yaklaşık 500 kişilik konuk sayısına sahip davetleri rahatça düzenleyebileceğiniz geniş de bir alan.

Düğün için size usta aşçılarımızın özenle hazırladığı yemek ve ikramlardan oluşan zengin bir menü oluşturabilir ve konuklarınızı memnun edecek lezzetli servislerde bulunabiliriz. Bunlar haricinde çiftlere sunduğumuz daha pek çok hizmet ve imkânımız bulunuyor. Glory Wedding Venue fiyat ve hizmet detayları gibi merak ettiğiniz konuları görüşmek için sayfa üzerindeki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

umutcan

Serkan Kömürcüoğlu

  • Telefon: 0216 706 6752
  • Adres: Küçükbakkalköy Mah. Vedat Gürsel Cd. Defne Sk. No: 1 Flora Residance Ataşehir / İstanbul

Glory Pool Side Wedding Venue Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!