Glory Wedding Venue Deluxe

1

E-posta Gönder

0216 706 2435

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

En eski Türk geleneklerinden biri olan kına geceleri günümüzde hala heyecanlı bir şekilde kutlanıyor. Siz de kına merasimlerinin ihtişamına yakışır bir kına ve bekârlığa veda eğlencesi yapmak istiyorsanız İstanbul’da hizmet verdiğimiz Glory Wedding Venue Deluxe Salonu’na bekliyoruz.

Yıllardır düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi içinde aşk barındıran tüm davetlere kapılarımızı mutlulukla açıyoruz. Her zaman en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke ediniyoruz. Bugüne kadar pek çok çiftle tanışarak hikâyelerine ortak olmayı başarmış profesyonel bir ekipten oluşuyoruz. Güler yüzlü yaklaşımımızla bizi tercih eden tüm çiftlere aile sıcaklığı sunuyoruz.

Düğün öncesi sizinle bir araya gelerek hayalini kurduğunuz kına eğlencesinin nasıl detaylarla süslü olduğunu öğreniyoruz. %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalıştığımız için sizin beğeni ve yönlendirmeleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapıyoruz. Geniş ve yüksek tavanlı bir salona sahibiz. Bu durum ferah bir atmosfer içerisinde olmanızı sağlıyor. Modern detaylarla süslediğimiz mekânımız içerisinde lüks bir görünüme sahibiz. Etkileyici avizeler, parlak taşlarla süslü sütunlar, çiçek aranjmanları, boyutları büyük vazolar ve aynalarla çevrili duvarlarımızla kendinizi sanki bir sarayın balo salonunda hissedeceğinize emin olabilirsiniz. Dans pistinin bulunduğu alan üzerinde orkestra ve nikâh masası kuruyoruz. Kına eğlencenizde nikâh masasına gerek kalmayacağı için o alana kına tahtınızı yerleştirebiliriz. Eğer dilerseniz platform üzerine değil de dans pistinin bulunduğu alana da kına tahtını koyabiliriz. Size özel mekânımız içerisinde kına süslemesi yapıyoruz. Geniş müzik arşivimize eşlik eden davul şovla sevdiklerinizle birlikte eğlenceli saatler yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Siz de Ataşehir düğün salonları arasında yer alan Glory Wedding Venue Deluxe hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan numara, mail ve form yoluyla bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

İletişim

Serkan Kömürcüoğlu

umutcan

  • Telefon: 0216 706 2435
  • Adres: Küçükbakkalköy Mahallesi, Vedat Günyol Caddesi, Defne Sokak, Flora Residence, No:1 34750 Ataşehir/İstanbul

Glory Wedding Venue Deluxe Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!