Garden Silivri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Silivri, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

1990 yılından beri en özel günlere ortak oluyor, ailemize her yıl yeni aşklar katıyoruz. En özel günlerinizde deneyimli ekibimiz ile beraber bütün detayları düşünüyor, kusursuz organizasyonlar yaratıyoruz.

Sizin misafiriniz bizim misafirimizdir diyerek çıktığımız bu yolda bizi tercih eden evlenecek olan çiftlerin her misafiri ile özel olarak ilgileniyor. Düğün organizasyonunuzun ilk başından itibaren davetlilerin etrafında pervane oluyoruz. Biliyoruz ki, Garden Silivri düğün organizasyonunuz çok konuşulacak.

En iyi hizmeti sunabilmek adına düğünün başlangıcından itibaren hizmet kalitemizi göstermek istiyoruz.

Karşılama personellerimiz davetlilerinizi içeriye buyur etmek için girişte bekliyoruz. Davetlilerinize masalarına kadar eşlik ediyor, gecelerini güzelleştirmek için canla başla çalışıyoruz. Günün sonunda davetlilerinizden ‘Teşekkür ederiz.’ cümlesini duymak istiyor, bu cümle kendimizi motive ediyoruz.

Orkestramız ile en güzel müziklere yer verdiğimiz düğün organizasyonunuzda ilk dansınızı sizde hatıraları olan bir şarkıyla yapabilir, ses sistemlerimiz ile gecenizi daha iyi hale getirebilirsiniz.

Salonumuzda bulunan mutfak ekibimiz sevdiklerinizle beraber gecenizi daha iyi hale getirmek için birbirinden lezzetli menüler sunuyor. Bu menülerden istediklerinizi tercih edebilir, davetlilerinizin damak zevkine uyanları seçebilirsiniz.

Ana yemek servisimiz ile de iddialıyız. Servis ve hizmet elemanlarımız oldukça profesyonel. Hızlı ve gösterişli sunumlarla etkilenecek, bizden oldukça memnun kalacaksınız.

İşinin ehli kadromuz ile gelin hanımın ve damat beyin istekleri hemencecik halloluyor, düğününüzün her detayları birebir ilgileniyoruz.
En küçük riski bile almak istemiyor, oluşabilecek her sorun için önceden önlem alıyoruz. En basit örneği ise; elektrik kesintileri. İki adet jeneratör hizmetimiz hemen devreye giriyor, eğlenceniz ara vermeden devam ediyor.

Kapalı ve açık olmak üzere iki alanımızla hizmetinizdeyiz. Kapalı alanımızda ise iklimlendirme sistemleri ile ferah bir organizasyon sağlıyorken, açık alanımızda gerçekleşen düğünler için alternatif bir mekân haline geliyor. Kötü hava koşullarında geceye burada devam ediyoruz.

  • Adres: Yeni Mahallesi, Çizgi Sk. No:30, 34570 Silivri/İstanbul

Garden Silivri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!