Füreyya

Füreyya

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)50-80 TL
  • Kapasite200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına müziği, Kına mumu, Kına ekibi, Hint kınası, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Yaklaşık yirmi yıl boyunca sayısız düğün gerçekleştiren köklü bir firmanın alt kuruluşu olan Füreyya Kına müşteri memnuniyeti odaklı dinamik kadrosuyla sektördeki başarısını taçlandırmaya devam ediyor.

Kına gecelerinin geleneksel çizginin dışına çıktığı günümüzde kına mekânı ve kına gecesi organizasyonuna dair ne varsa hizmetinize sunabilen Füreyya Kına anı albümüne mutlu yüzler eklemenin iç huzurunu yaşıyor. Klasik bir kına gecesinden öte, kişiye özel organizasyonlar yaparak fark yaratan firmamız, güzel bir eğlence, özel masa düzeni seçenekleri, şık çiçek, mum, kandil ve samdan aydınlatmaları ve hayal edebileceğiniz tüm güzellikleri size ve konuklarınıza yaşatmak için çalışıyor. Bu işin uzmanlığını almış profesyonel ekibimizden de her türlü danışmanlığı alabiliyorsunuz. Tarzınızı yansıtacak ayrıntılar, salonumuzun modern yapısıyla birleşiyor ve tam da hayalini kurduğunuz ortama kavuşuyorsunuz. Dekorasyon konusunda özel isteklerinizi de mümkün olduğunca yerine getireceğimizi bilmenizi isteriz.

Salonumuz 300 kişiye kadar misafirinizi rahatlıkla ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Yüksek tavanlı yapısıyla dikkat çeken bu alanda görseliği bozacak tek bir kolon bile bulunmuyor. 8 kişinin rahatlıkla oturabileceği yuvarlak masalarımıza beyaz renkteki şık sandalyelerimiz eşlik ediyor; gösterişli şamdanlarımızla daha da güzel bir ambiyansa bürünen salonumuzda istediğiniz tarz ve renkte süslemeler de yapabiliyoruz.

Salon ve konsept tercihinizi yaptıktan sonra özel tasarım bindallınızı giyerek aylar sonra gerçekleşecek muhteşem gecenizin ufak bir provasını gerçekleştirmek üzere tahtınıza kurulmak isterseniz sizi bir kahve içmeye bekliyoruz.

Eğer siz de mekânımız hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurarak Füreyya Kadıköy ile iletişime geçebilirsiniz. Form dışında telefon veya mail yoluyla da aklınızdaki sorulara cevap bulabileceğinizi belirtelim.

  • Adres: Küçük Çamlıca Mahallesi, Şht. Serhat Emre Sk. No:35, 34660 Üsküdar/İstanbul

Füreyya Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Füreyya firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.