Eva Düğün Davet

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına mumu, Dilek feneri, Gelin hamamı, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Hayallerinizi süsleyen kına gecesi için neye ihtiyacınız var? Aksesuarlar, kaftan, organizasyon firması, süsleme ve düzenlemeler… Liste kabarık değil mi? Eva Düğün Davet Esenyurt’ta ihtiyacınız olan her şeyi tek bir çatı altında topladı, desek? Kusursuz bir gece geçirmeniz için alanında uzman ekibimiz ve çözüm ortaklarımızla düşlerinizi gerçekleştiriyoruz. İsteklerinizi öğrendiğimiz bir görüşme düzenliyor, sonrasında siz arkanıza yaslanıp evlilik heyecanını doyasıya yaşıyorsunuz. Biz de çalışmalara başlıyoruz.

Giriş katıyla birlikte 3 kattan oluşan Eva Davet Balo ve Toplantı Salonları; restoran katından sonra 1. ve 2. katta yer alıyor. Toplamda, 650 kişiyi ağırlayabildiğimiz salonlarımızda kadın erkek ayrı davetler tasarlayabiliyoruz. Çünkü salonlarımızdan bir tanesi 250, diğeri ise 400 kişilik. Kadın erkek bir arada davetler tercih ettiğiniz takdirde yalnızca 250 kişilik salonumuzda 2. katta konuklarınıza kapılarımızı açıyoruz. Dilerseniz yalnızca salon kiralayabilir veya her şey dahil davetlerle tüm isteklerinizin gerçekleşmesini tercih edebilirsiniz.

Biz, salon düzenlemesi ve davetli sayınıza göre yapılana masa süslemeleriyle harekete geçiyoruz. Beyaz rengin hâkim olduğu salonlarımızda, konseptinize uygun renklerde tüller, çiçekler ve renk renk aksesuarlarla fark yaratan bir tarz oluşturuyoruz. Özenle seçtiğimiz aksesuarlar, beyaz ile uyumlu geleneksel kına tahtı köşesi ve kına yolu dekorasyonunu da yapıyoruz. Kırmızı kadife kumaştan taht, nedime minderleri ve sehpalarla çevrili kına köşesi altın sarısı işlemeli detaylarla benzersiz bir görüntü yaratıyor. Kaftanınız ve nedimelerin kostümleriyle bu şık atmosfer tamamlanıyor… Kesintisiz müzik eşliğinde bolca eğlence vaat ettiğimiz kına gecenizde kimse yerine oturmuyor. Dans pistindeki konuklarınıza özel ikram ve yemek sunumları da yapmayı tercih edebileceğinizi söylemeden geçmeyelim. Her bütçeye uygun menülerimizle restoran bölümünde bir ziyafet nasıl olur? Esenyurt kına mekânları arasında bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız!

Tüm bu hizmetler ve çok daha fazlası hakkında detaylı bilgi almak isterseniz, Eva Düğün Davet iletişim bilgileri bu sayfa üzerinde yer alıyor. Randevu alarak salonumuza gelecekseniz adres de hemen aşağıda ve salonumuz; Esenyurt E5 yanı Namık Kemal mahallesinde, metrobüsle gelinebilecek konumda. Son derece işlek ve kolay ulaşımlı bir noktada yer alıyor.

İletişim

GİZEM TANKIZ

Fatih Ercan

  • Adres: Namık Kemal Mah. 112. Sok. No:60/4 Esenyurt E-5 Yanyol Haramidere Sanayi Sitesi Metrobüs Durağı, Torium Avm Yanı. Esenyurt/İstanbul

Eva Düğün Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!