Eser Premium Hotel & SPA

E-posta Gönder

0212 963 3498

1 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

100-150 TL

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Eser Premium Hotel & SPA

DJ + Ses Sistemi Hediye!

Hafta içi ve hafta sonları da dahil olmak üzere Kına organizasyonlarınızı otelimizde yapan kişi sayısı 100 ve üzeri olan çiftlerimize DJ + Ses Sistemi hediye! Fırsattan yararlanmak için hemen fiyat teklifini doldurun!

Son gün 01/12/2020


Hakkında

Masmavi bir deniz manzarasına karşı muhteşem bir atmosferde sevdiklerinizle doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi hayal ediyorsanız, Eser Premium Hotel And Spa’da hayalleriniz gerçeğe dönüşüyor.

Modernlik ve konforun birleştiği Restaurantlarımızdan La Sera’da 250; görkemli tasarımı ve nezih atmosferiyle Diamond Balo Salonu’muzda 1000 kişiye kadar davetlinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz. Diamond Balo Salon’umuzda beyaz renklerin hakim olduğu masa sandalye giydirmeleri, görkemli altın rengi şamdanlar, ihtişamlı bir tavan tasarımı bulunuyor. La Sera’da ise eşsiz bir deniz manzarası ve beyaz renklerin baskın olduğu şık bir alan sunuyoruz. Davet alanlarınızda kına gecesi konseptlerinize uygun değişimler yapmak isterseniz masa sandalye giydirmelerinde ve süslemelerde dilediğiniz gibi değişimler yapabiliyoruz. Size kusursuz bir kına gecesi yaşatmak için kına tahtınızdan, kına süslemelerinize kadar her ihtiyacınızı içinize tam olarak sinecek şekilde hazırlıyoruz.

Kına gecenizde sizin kadar davetlilerinizi de özel hissettiriyor, güler yüzlü profesyonel personellerimizle size en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Kına gecenizin hazırlık aşamasından bitimine kadar her ihtiyacınızda bir bakış uzağınızda oluyoruz.

Kına gecenizde her ihtiyacınızla eksizsiz bir şekilde ilgilenecek kına ekibimizle mutluluğunuza ortak oluyoruz. Davetinize görkemli bir giriş yapmak isterseniz kına ekibimizle gerçekleştirdiğiniz dans gösterisiyle mekanımıza coşkulu bir giriş yapabiliyorsunuz. Böylece kına gecenizin henüz başlangıcında sevdiklerinize onları nasıl eğlenceli bir davetin beklediğini göstermiş oluyorsunuz. Davetinizin ilerleyen saatlerinde de davul showlardan, zenne gösterilerine kadar kına gecenizi adeta bir şölene dönüştürüyoruz. Sevdiklerinizle gönlünüzce eğlenebilmeniz için de oldukça geniş bir hareket alanı sunuyoruz.

Siz de muhteşem bir kına gecesi organizasyonuyla unutulmaz bir davete imza atmak isterseniz sizi Eser Premium Hotel & Spa Büyükçekmece’ye davet ediyoruz. Hayallerinizdeki kına gecesi organizasyonuna bir adım daha yaklaşmak için sayfanın yukarısında bulunan iletişim adresinden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Murat Yanas

İrem Saral

Funda SANCAK

  • Telefon: 0212 963 3498

  • Adres: Fatih Mah. Gazi Mustafa Kemal Cad. No:11 Büyükçekmece / İstanbul

Eser Premium Hotel & SPA Yol Haritası

1 yorum


S&A

Sebnem & Ali

Düğün Tarihi: 27.04.2019

27 nisanda gerçekleşen düğünümde rüya gibi geeçekleşmesini sağlayan aylar öncesi titizlikle başlayan dakika dakika düğün akışını planlayan Sayın Betül hanım ve Öykü hanıma. Düğünümün muhteşem geçmesini sağlayan gizli kahraman Eser otelleri genel müdürü Sayın Murat Yanaş beyefendiye sonsuz... devamı 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!