Elit Davet & Balo

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni

Hakkında

Her gelin adayının kına gecesi için bir hayali vardır. Biz ise Elit Davet Balo Esenyurt olarak bu hayallerinizi gerçek kılmak için hazırız!

Aradığınız otantik atmosferi ve şık detayları bulabileceğiniz salonumuzda bugüne kadar sayısız kına gecesi tertip ettik. Geçmiş dönemleri anımsatan zarif çizgileri salonumuza taşıdık. Beyaz ve altın tonlarının hâkim olduğu salonumuzda harikulade bir atmosfer yarattık. Bu iki tonun asaletinden ilham alarak kına gecelerinize müthiş dokunuşlar yapıyoruz.

Türk örf ve adetlerinin kemik organizasyonlarından biri olan kına gecesinin doğası salonumuzun doğasıyla oldukça uyumlu.

Şamdanlardan avizelere kadar her detayda kristal taşlara yer verdiğimiz Elit Davet Baloda neler mi yapıyoruz?

İlk olarak gelin adayımızın dileklerini titizlikle dinliyoruz. Genellikle Osmanlı konsepti kına organizasyonları düzenlediğimiz salonumuzda dilerseniz modern, Hint, Roman ve prenses konsepte de yer verebiliyoruz.

Konseptin belirli tamamlayıcıları oluyor. Bunun başlıca olanı ise kına tahtıdır.

En başta kına merasim alanı üzerinde yoğunlaşıyor, buna göre mekânımıza da şekil veriyoruz.

Kına merasim alanında konseptle uyumlu bir kına tahtı, minderler ve kına sehpası kullanıyoruz. Burada sultanlar misali oturarak harikulade fotoğraflar çekilebilirsiniz.

Fakat bu alana uyumlu bir kıyafet sizce de çok fazla önem arz etmiyor mu? Bunu da merak etmenizi istemeyiz. Elit Davet Balo kalitesinde bindallı/kaftanınızı temin ediyoruz.

Kına töreninde aramıza dahil olan damadımız için de fes ve yelek temini sağlıyoruz.

Tabii bu ortama uygun olarak gelin adayımızın arkadaşlarını da otantik kıyafetlerle giydiriyor; baştan aşağı kusursuz bir ortam yaratıyoruz.

Kına gecenize özel olarak birlikte çalıştığımız bir çözüm ortağımız bulunuyor. Dışardan organizasyon firması da getirebileceğiniz salonumuzda hayallerinizdeki kına gecesini gerçek kılmak için çalışıyoruz.

Siz de Elit Davet Baloda kına gecenizi organize etmek istiyorsanız; ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden ekibimizle iletişime geçebilir, Esenyurt kına mekânları arayışınıza hızlıca son verebilirsiniz.

İletişim

Burcu Yıldız

Ören Boldaz

  • Adres: Zafer Mahallesi, Doğan Araslı Bulvarı, 140.sokak, No:1/3, Esenyurt / İstanbul

Elit Davet & Balo Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!