DoubleTree by Hilton Istanbul Piyalepaşa

E-posta Gönder

0212 963 0261

DoubleTree by Hilton Istanbul Piyalepaşa

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

150-200 TL

Min. Fiyat

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Ambalajlı/kapalı kutuda yiyecek/içecek servisi
 • Kullan-at malzeme ile servis imkanı
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma
 • Mekan girişinde ateş ölçümü

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 150-200 TL
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
 • Kapasite 200-300
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

1919 yılından bugüne lüks ve konforlu otelcilik anlayışını başarıyla sürdüren Hilton markasının yeni durağı Beyoğlu Piyalepaşa. Modern mimari özelliklerinin en iyi uygulamalarıyla dikkat çeken otelimiz DoubleTree by Hilton Istanbul Piyalepaşa, göz alıcı dekorasyonu ve lüks hizmetleriyle kapılarını özel kutlamalara açıyor! Kına ve bekarlığa veda eğlenceleri işte bu kutlamaların en başta gelenlerinden…

Davet alanları

Otelimizdeki davetlerin favorisi Beyoğlu Balo Salonu, 406 metrekarelik alanı ile 200 ila 300 kişi kapasiteli. 4.5 metrelik tavan yüksekliğinin yanında kolonsuz olmasıyla da hem geniş hem de ferah. Beşe bölünebilir paravan sistemiyle mekan içerisinde farklı kullanım alanları yaratmak da mümkün. Yani, tüm bu özellikleri ile kına eğlenceleri için birebir.

Daha butik ve modern, parti havasında geçen bekarlığa veda eğlenceleri için ise otelimizdeki Monte Restaurant & Bar tercih ediliyor. Eşsiz manzarası eşliğinde özel davetlere ev sahipliği yapıyor ve DJ eşliğinde konuklarına keyifli bir eğlence ortamı sağlıyor. 40 kişilik kapalı mekan ve 45 kişilik açık mekan oturma düzeni ile farklı alternatifler sunuyor.

Dekorasyon

Beyoğlu Balo Salonu’muz modern ve klasik unsurlarla dekore edildi. Bu unsurları kına eğlencesine uygun süsleme ve aksesuarlarla harmanlıyoruz. Geleneksel kına seremonileri için kırmızı, dore gibi dikkat çekici renkler kullanıyor ve görkemli bir ortam yaratıyoruz. Daha sade kına merasimleri için ise beyaz renklerden destek alıyor ve mekanı canlı çiçekler kullanarak süslüyoruz.

Monte Restaurant & Bar’ın ise daha modern ve eklektik bir havası var. Yer karolarından sandalyelere modern dekorasyon ögeleri kullanılırken bunlar ahşap masaların ve rustik masa ayaklarının klasik yapısıyla harmanlanmış. İç mekanı çevreleyen camlar eğlenceye manzara keyfi katarken, rattan oturma takımları kullanılarak sayfiye havası verilmiş terası ise şehir ışıklarının yansımasıyla büyüleyici bir ortam sunuyor.

Hizmetler

Kına gecelerinde; kına şerbetinden kına alayına, kına yakma merasiminden kına oyun havalarına kadar tüm detayları planlamak gerekiyor. Bekarlığa veda eğlencelerinde ise konsept ön plana çıkıyor. Süslemeler, ikramlar hep bu konsepte göre şekilleniyor. İşte bu eğlenceleri sistematik bir şekilde takip etmek ve planlamak için otelimiz sizin için bir organizasyon sorumlusu görevlendiriyor.

Unutulmaz bir kına ve bekarlığa veda eğlencesinin olmazsa olmaz detaylarından biri pek tabii ki müzik! Ses, sahne, ışık ve truss sistemleri gibi ihtiyaçları teknik ekibimiz karşılıyor. DJ mikseri gibi müzik ekipmanlarını da temin ediyoruz. Anlaşmalı olduğumuz profesyonel fotoğrafçılarla da mutlu anlarınızı ölümsüzleştiriyoruz. Otelimizde gelin hamamı organizasyonu da düzenleyebilirsiniz. Eski bir geleneği modern bir havada yaşatmak hem siz hem de konuklarınız için oldukça eğlenceli olacaktır.

Yiyecek/ İçecek

Menülerimizde Türk ve dünya mutfağından leziz tatları bulabilirsiniz. Yemekli davetlerde; et, tavuk ve balık menüleri öne çıkıyor. Ayrıca, özel hassasiyetlere de dikkat ederek diyabet, vegan, kosher ve vejetaryan menüler hazırlıyoruz. Kına ve bekarlığa veda eğlencesi gibi daha butik ve konsept davetlerde ise davetin havasına uygun olarak; kanepeler, atıştırmalıklar ve peynir çeşitleri ve içecek, içki ikram ediyoruz.

Hilton kalitesini üstelik de son derece merkezi bir konumda deneyimleyebilmek, eğlenceli ve keyifli bir kına gecesi ya da bekarlığa veda daveti planlamak için bizimle görüşebilirsiniz. Bizden davetinize ve ihtiyaçlarınıza özel fiyat bilgisi alabilirsiniz. Dilerseniz sayfadaki DoubleTree by Hilton Istanbul Piyalepaşa iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz, dilerseniz de yandaki formu doldurarak bizimle irtibata geçebilirsiniz.

İletişim

Sibel Kanat

 • Telefon: 0212 963 0261
 • Adres: Kaptanpaşa mah.Piyalepaşa bulvarı. No:5 Kasımpaşa/Beyoğlu

DoubleTree by Hilton Istanbul Piyalepaşa Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!