Derya Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına töreni, Kına müziği

Hakkında

Eğlenceli bir kına organizasyonu çok uzakta değil. Mutlu bir hayata başlangıç yaparken profesyonel bir ekibe kendinizi teslim ederek kına gecenizi kutlamaya ne dersiniz?

Düğün salonumuz 2 katlı olmakla birlikte kapasite konusunda herhangi bir sıkıntımız. Balkon ve ana kısmın her ikisi de ortadaki büyük piste bakıyor. Kına eğlenceniz için doğru bir adrese denk geldiniz. Yemekli ya da yemeksiz seçeneklerimizle konforlu bir mekân olmanın yanı sıra güler yüzlü personelimizle de hizmetinizdeyiz. Eğer heyecanına bizi ortak ederseniz mutluluk duyarız. Unutamayacağınız hatıralara yer edecek bir gün geçirmek istiyorsanız, sizi konforlu şık salonumuzda en iyi şekilde ağırlıyoruz. Bu anınızı dostlarınızla ölümsüzleştirmeniz için hizmetinizdeyiz. Esenyurt kına mekanları arasında farkımızı, Derya Düğün Salonu olarak hissetmeniz için elimizden geleni yapıyoruz.

Çalışma prensibimizden değerlerimize kadar en iyi organizasyonu yapmak için çalışıyoruz. Deneyimimiz, yaratıcı yağımız ve uzman ekibimiz sayesinde de bu amacımıza her geçen gün yaklaşıyoruz. Yenilikçi modern ve kaliteli hizmet anlayışı içerisinde memnuniyeti ve ilişkilerimizi ilk sırada tutuyoruz. Hızlı çözüm yeteneğimiz, gelenek ve göreneklerimiz ile kültürümüzü kaybetmediğimiz kaliteli davet ve organizasyonlar gerçekleştirmek öncül amacımız.

Kına organizasyonlarınız için size bir organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Programı size anlatarak, çıkan sıkıntılara siz fark etmeden hızlı çözümler sağlıyor. İyi organizasyonlar yapmak amacımız olduğu için kına gecesi konsepti çeşitliliğine sahibiz. Dışarıdan bir organizasyon şirketine ihtiyaç duymadan davetinizi düzenleyebiliyorsunuz. Şu zamana kadar birçok kına gecesine şahit olduk. Herkes ayrılırken iyi dilekler ile gitti. Daha sonrada “Arkadaşımın tavsiyesiyle geldim.” diyen çok kişiye denk geldik. Bu bizi o kadar mutlu ediyor ki… Yakın çevreniz ya da kız arkadaşlarınızla doyasıya eğlenmeniz için her detayı düşünüyoruz.

Belli ki Esenyurt kına salonları araştırması içerisindesiniz. O zaman yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçerek sizin için doğru olup olmadığımıza karar verebilirsiniz. Harika bir kına organizasyonu için…

İletişim

Cengiz Şamiloğlu

  • Adres: İNCİRTEPE MAH. KEMALPAŞA CAD. TABELA DURAĞI NO:9 ESENYURT /İSTANBUL

Derya Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!