Dedeman İstanbul

E-posta Gönder

0212 963 2383

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Şişli, İstanbul

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına süslemesi, Kına ekibi, Kına takımı, Kına mumu, Kına tepsisi, Kına müziği, Kına töreni, Zenne / oryantal, Davul show, Hint kınası

Hakkında

Hayatınızın en özel ve heyecanlı günlerinden biri olan nişan organizasyonlarınızı unutulmaz kılıyoruz. Dedeman İstanbul ailesi olarak profesyonel ve kalabalık ekibimizle birlikte özel günlerin önemini biliyor, bu süreçte sıkı bir çalışma yürütüyoruz. Kaliteli ve güler yülü hizmet anlatışımızla birlikte misafirlerimizi en iyi şekilde karşılıyor, kusursuz bir organizasyon geçirebilmeleri için konforlu bir ortam sunuyoruz. Nişan organizasyonlarından farklı olarak düğün, kına ve bekârlığa veda partisi, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Her ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir organizasyona hazır olun. Nişan kutlamanız için bizimle iletişime geçtiğiniz an itibariyle nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor, bu doğrultuda size seçenekler sunuyoruz. Düğün sektöründe deneyimli olduğumuzdan dolayı her sene değişen trendleri yakından takip ediyor, davet alanlarımızı ve kullandığımız aksesuarları yeniliyoruz. Nişan masası için vintage, rustik, modern izler taşıyan aksesuar ve dekorlar kullanıyoruz. Masa üstlerini ihtişamlı şamdan iri vazolar, canlı çiçek ve parıltılı amsa örtüleriyle süslüyoruz. Hayallerinizi sınırlandırmamanız için anlaşmalı olduğumuz organizasyon firmalarından istediğiniz konsepte uygun tarzda aksesuar ve dekor da temin edebiliyoruz.

Şık tasarlanmış balo salonumuz yüksek tavan olduğu ve gün ışığı aydınlatmalarıyla donanmış olduğundan dolayı kendinizi ferah bir ortamda bulacaksınız. Yuvarlak 8 kişilik ve samimiyetine inandığımız uzun masalarımızı davetli sayınıza uygun olarak hazırlıyoruz. Sandalye seçeneklerimiz siyah Napolyon gold tiffany, şık görünümlü saydam sandalyelerden konseptinize uygun olanı seçiyor, bir bütün halinde görünmesini sağlıyoruz.

Dedeman İstanbul Otel düğün, nişan, kına ve bekârlığa veda partileri için çiftler tarafından tercih edilen adreslerden biri. Biz de özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı kusursuz bir organizasyon planlamasıyla sizleri buluşturuyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde nişan organizasyonunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

İletişim

Kemal Mısırcı

Elif Akdemir

Filiz Pelvan

  • Telefon: 0212 963 2383

  • Adres: Yıldız Posta Cad. No:50 Esentepe Şişli

Dedeman İstanbul Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!