Civarda Karaköy

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon


Hakkında

Rakı, meze ve Türkçe pop 3’lüsünü merkeze alarak düşünmeye, planlamaya ve hayat geçirmeye başladığımız planımız bugün tam da hayal ettiğimiz gibi hatta biraz daha fazlası ile gerçekleşiyor. Kısa sürede duyulan, tanınan ve sevilen mekânımız şimdiden favoriler arasına girmeye başladı bile. Bu denli hızlı büyüme ve üne sahip olmak tabii ki hayalimizdi ancak her şeyin beklediğimizden de hızlı gerçekleşmesine hâlâ biraz şaşkın olduğumuzu söylemenin zararı gelmez.

Civarda Karaköy olarak, klasikleşmiş ve gelenekselleşmiş ancak klişeleşmekten öteye gidememiş yerlerden ve eğlence anlayışından sıkılanlar için harika bir alternatif olarak büyümeye devam ediyoruz. Dinamik ve eğlenceli bir kafa ile yenilikçi bir ruh ve vizyon sahibi olmayı birleştirince ortaya Civarda çıktı, çok da iyi oldu. Şık bir şekilde ancak konfordan da ödün vermeden özenle tasarlanan mekânımız hem modern hem de klas bir görünüme sahip oldu. Aynı zamanda harika bir İstanbul manzarasına sahip restoranımızın bir cephesi denize ve şehre üstten bakma keyfini yaşatıyor.

Daha önce de bahsettiğimiz gibi bizim olayımız mezeler ve harika ikramlar. Sezonuna göre değişebilen ama her zaman bol çeşitli olan menümüzde aklınıza bile gelemeyecek kadar çok meze bulunuyor. Rakının yanında harika giden ve tadının damağınızdan hiç gitmemesini dileyeceğiniz mezelerimizi deneyimli şef ve mutfak ekibimiz kaliteli ürünler kullanarak özenle hazırlıyor. Misafirlerimize de diledikleri mezeleri seçerek masalarını donatmak ve lezzetlerimizin tadını çıkarmak kalıyor.

Türkçe pop demiştik ya, oraya da değinmeden geçmek istemiyoruz. DJ performansları ile tüm zamanların en çok sevilen yeni ve eski ama asla vazgeçilemeyen harika şarkıları ile konuklarımızı masalara çıkacak kadar eğlendirmeyi kolayca başarıyoruz. İşte Civarda Restaurant Karaköy’de aşağı yukarı bunlar gerçekleşiyor. Siz de bekârlığa veda partiniz için gerçek bir eğlence ve dinamik bir akşam hayal ediyorsanız o zaman yandaki formu doldurarak bize hemen ulaşın ve rezervasyonunuzu yaptırın!

İletişim

Tolga Bey

  • Adres: Müeyyedzade Mahallesi Kemeraltı Caddesi Şefkat İş Hanı No:1 İç Kapı No:3 Karaköy, Beyoğlu / İstanbulYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!