Çatalca Park Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

30-50 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Çatalca, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 30-50 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Oba My Club
41 2 3

Büyükçekmece

Oba My Club

Denize sıfır konumu ile benzerine az rastlanır bir mekânda kına gecesi orga...

Teras Salon
49 2

Eyüp

Teras Salon

Gelin adaylarının oldukça önem verdiği ve hayatlarında güzel bir ânı olarak...

Çatalca Tarihi Çınaraltı Restaurant
4

Çatalca

Çatalca Tarihi Çınaraltı Restaurant

Hem açık hem kapalı alanıyla Tarihi Çınaraltı Restaurant İstanbul Çatalca’d...

Hakkında

Çatalca Park, Subaşı yolu üzerinde bulunuyor. Yıllardır evlenecek olan çiftler için hizmet verdi. Şimdi ise kına gecelerinizde de sizlerle!

İsteklerinize önem veriyor, hayal ettiğiniz geceyi tasarlıyoruz. Doğanın içindeki mekânımızda düğün, nikah, nişan, söz, kına gecesi gibi organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz. Hatta çocuklar için doğum günleri ve piknikler düzenliyoruz. Doğanın bütün güzelliğini gözler önüne seriyor, keyifli vakit geçirmenizi sağlıyoruz.

Mekânımız aynı zamanda küçük bir hayvanat bahçesi, eğer siz de bizim kadar küçük dostlarımızı seviyorsanız mekânımızda çok mutlu olacaksınız.

Mekânımızda hem açık hem kapalı alanımız olmak üzere iki farklı alan bulunuyor. Kına organizasyonlarınızı bu mekânlarda gerçekleştirebiliriz.

Neler mi sağlıyoruz?

Öncelikle hayallerinizi gerçekleştirmek için ön görüşme gerçekleştiriyoruz. Mekânımızın girişine kına masasını yerleştiriyoruz. Masalarınızı çiçeklerle süslüyor, kına malzemelerine de yer veriyoruz.

Kına organizasyonlarınız için en gerekli aksesuarlardan biri olan kına tahtınızın tasarımı da çözüm ortaklarımıza ait. Sizler ve nedimeleriniz için özel bir organizasyon yaratabiliriz. Böylece arkadaşlarınızla dilediğiniz geceye sahip olabilirsiniz. Nedimeleriniz için özel minderler, bileklikler sağlıyoruz.

Kına gecelerinin en güzel dakikaları da nedimeleriniz ile beraber pistte gerçekleşiyor Çatalca Park Resturant Et Mangal’da.

Kına ritüllerinizde geleneksel kına şarkılarına yer verirken, gecenizin diğer dakikalarında popüler şarkılar mekânımızda yankılanıyor. Konuklarınızla beraber en güzel şarkılarda eğlenebiliyorsunuz.

Ayrıca bu güzel şarkıları konseptinize uygun olarak hazırlıyoruz. Hint konseptine uygun olarak Hint esintilerine şarkılarınızda yer verebiliriz. Gelin, şarkılarınıza da beraber karar verelim.

Talep ederseniz Osmanlı konseptinde ya da prenses konseptinde. Pembe renk tonlarına yer verdiğimiz prenses konseptinize uygun renkteki tüllerimiz eşlik ediyor.

Çözüm ortaklarımızın yardımı ve deneyimli ekibimiz ile Çatalca Park Restaurant Piknik Alanı ve Eğlence Merkezi’nde kına gecenizi ihtişamlı hale getirelim.

Siz de böyle ihtişamlı bir geceye sahip olmak isterseniz formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Osman Avcı

  • Adres: Kaleiçi Mahallesi, Gökçeali Köyü Yolu No:35, 34540 Çatalca/İstanbul - Avrupa

Çatalca Park Restaurant Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.