Burak Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Esenyurt, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni

Hakkında

Osmanlı’dan süre gelen kına geleneğini sonuna kadar yaşamanız için Esenyurt kına salonu olarak profesyonel hizmet veren birkaç salondan biriyiz. Uygun fiyatın kaliteyle buluştuğu, modern çizgilerde bir kına organizasyonu için…

Her yıl değişen, yenilenen anlayışımızla hizmet vermeye devam ediyoruz. Konusunda oldukça profesyonel olan ekibimiz, hayalinizdeki kına organizasyonunu gerçekleştirmek için gece gündüz çalışıyor. Bindallısından kaftanına ekibinden nedimelerine kadar organizasyon anlamında tatmin edici bir hizmete sahibiz. Teferruatlı ama bir o kadar da eğlenceli bu davet için ne gerekiyorsa hazırız. Fotoğraflarımıza da bakacak olursanız bunu fark ediyorsunuzdur.

Aylar öncesinden hazırlığı başlayan bu davet için gerçekten profesyonel olan salonlarla çalışmanız gerekiyor. Tecrübeli bir ekip altında kaliteli işler yapan bir düğün salonuyla. Bunun için de iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Hem bütçenize uygun hem de kalite olarak sizi tatmin etmesi gerekiyor.

Şık tasarımlarla buluşmak için her sene yenileniyoruz. Teknolojiyi ve trendleri yakından takip ettiğimiz için bu ihtiyacı kendimizde hissediyoruz. Kendini rahat hissetmeniz için eksik olan her donanımı tamamladık. Evinizde kına yapıyormuşçasına…Yemekli, yemeksiz veya kokteyl olarak her alternatif üzerinde çalışmalar yapıyoruz. Lezzetlerimizle damak tadınız şölen yaşarken görselliğimizle gözleriniz ışıldıyor. Salona girdiğiniz anda da zaten bunu söylemeden fark ediyorsunuz.

Eşinizle geçireceğiniz koca bir ömre tanıklık etmeden önce yaptığınız bu eğlenceyi bizimle paylaşmak isterseniz yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Gelin damat odası dahil kına organizasyonu için gerekli birçok hizmetimizden yararlanmak hem de mutlu bir şekilde ayrılmanız için doğru bir adresiz. Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde size hemen geri dönüş sağlıyoruz. Böylece birlikte şık ve modern çizgiler ile bol eğlenceli bir kına planlıyoruz! Kına gecenizi Burak Düğün Salonu ile yaşamak için…

İletişim

Kani Çoban

  • Adres: Yeşilkent Mahallesi Ozanlar Caddesi No:62 (Pazartesi Pazarı Yolu Üzeri)

Burak Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!