Brooklyn Cafe & Bistro

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Avcılar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına müziği

Hakkında

İstanbul, Avcılar’da yer alan Brooklyn Cafe Bistro’da bekarlığa veda partisi organizasyonları düzenliyoruz! Sahnemizde performans sergileyen sanatçılarımız, işinde başarılı ve aynı zamanda sıcak kanlı çalışanlarımız ve bugüne kadar ağırladığımız misafirlerimizin iyi yorumlarıyla birlikte yeni organizasyonlar düzenleme konusunda motivasyonumuz çok kuvvetli.

İstanbul’un merkezi yerlerinden Avcılar’da şehrin gürültüsünden uzak, ağaçlarla süslenmiş bahçemizde kendinizi şehrin yüksek temposundan uzak ve rahatta hissedeceksiniz! 50 ila 70 kişilik davetliyi ağırlama imkânına sahip olduğumuz mekânımızda sevdiğiniz tarzda müzik yapan sanatçıların sahne alacağı günlerden birinde organizasyon düzenleyerek sevdiğiniz şarkıların da keyfini çıkarma fırsatını yakalayabilirsiniz. Gecede servis edilecek menüleri önceden menü tadımları yaparak kararlaştırabilir ve damak zevkinize uygun hale getirebilirsiniz. Meyve tabaklarından, çeşitli mezelere kadar uzanan içerikler ve geniş içecek menümüz de beğeninize sunulacak. Aynı zamanda anlaşabileceğiniz fotoğrafçılarla eğlenceli gecede geçireceğiniz mutlu anları ölümsüzleştirebilirsiniz.

Bekarlığa veda partilerinin önemli aksesuarlarından masa kartı, el kartı ve nedime aksesuarlarını yanınızda getirip gecenizi daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Eğer mekânımızda gerçekleştirilmesini istediğiniz süslemeler varsa ilettiğiniz takdirde hayalinize uygun dekorasyonlar yapabiliriz. Organizasyonunuzla ilgili tüm planlama süreçlerinde iletişim içinde olarak yardımcınız oluyoruz.

Sahip olduğumuz ışık, ses ve sahne hizmetlerini kullanarak davetinizin hayal ettiğiniz gibi gerçekleşmesini sağlıyoruz. Uzun yıllardır mekânımızda sahne alan tecrübeli sanatçılar konuklarınıza keyifli bir akşam yaşatacaktır. Tüm müzik zevklerine hitap eden sanatçılarımız haftanın her günü sahnemizde performans sergiliyor. Size düşen hangi gün gelip güzel şarkıların ve eğlencenin keyfini çıkaracağınızı düşünmek!

Bekarlığa veda partinizi Brooklyn Cafe & Bistro’da gerçekleştirmek isterseniz bize ulaşmak oldukça kolay. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurduktan sonra ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz. Hayatınızın en mutlu günlerinden birini planlamak ve hayata geçirmek için sabırsızlanıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Avcılar Yeni Sahil Yolu Cad. No:25 Avcılar/İstanbul

Brooklyn Cafe & Bistro Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!