Bottega Delicatezza

E-posta Gönder

0216 706 0210

Bottega Delicatezza

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

150-200 TL

Min. Fiyat

Kadıköy, İstanbul

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

  • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
  • Masalar arası geniş mesafe aralığı
  • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi

Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 150-200 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 150-200 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Eğlenceli, lezzetli ve bir o kadar da nezih bir kına gecesi hayal ediyorsanız, işte buradayız. Bottega Delicatezza olarak Caddebostan kına gecesi mekanları arasında yer alıyoruz. Hizmet önceliğimiz ise her zaman sizi memnun etmek ve unutulmaz bir eğlence yaşatmak.

Yemek hizmeti ağırlıklı olarak çalışan bir mekanız. Şık dekorasyonumuz ve sahip olduğumuz diğer imkanlar ışığında özel günleriniz için de kapılarımızı açıyoruz. Sevdiklerinizle bir arada olacağınız, zarif bir davet vermek istiyorsanız, tam adresi burası.

Organizasyonunuzdan önce sizinle mutlaka bir araya gelerek, ön görüşme yapıyoruz. Her zaman çiftlerin isteklerini önemsiyoruz. Size mekanımızı ve sunabileceğimiz imkanları tanıyoruz. Sizden de isteklerinizi net şekilde öğrenerek gerekenleri yapmak üzere planlama aşamamıza geçiyoruz.

Bottega Delicatezza menüleri dillere destan. Alanında uzman aşçılarla alıştığımız mutfağımızda gerek Türk gerek de dünya lezzetlerini size sunuyoruz. En kaliteli malzemeleri seçiyor, hijyenik koşullarda yemeklerinizi sorunsuz bir şekilde hazırlıyoruz. Şık sunumlarla, taze taze yemekleri tabaklarınıza getiriyoruz. İsterseniz eğlenceniz için özel bir kına gecesi menüsü de oluşturabilirsiniz. Hatta özel hassasiyeti olan konuklarınız için farklı alternatifler de sunabiliyoruz.

Organizasyon anlamında size gereken desteği sağlıyoruz. Yine de farklı isteklerinize yanıt vermek amaçlı dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla da anlaşabilirsiniz. Sahne, ses ve ışık sistemleri konusunda size gereken desteği sağlıyoruz. Yılın tüm mevsimlerinde hizmet veriyoruz. Gelişmiş iklimlendirme sistemlerimizle hava şartlarına göre ortamımızın ısısını ayarlıyoruz. Kolay ulaşılabilir konumumuzla da ister toplu taşıma isterseniz de şahsi araçlarınızla yerimize gelebilirsiniz.

Siz de mekanımızda özel bir kutlama yapmak, hizmet detaylarımızı görüşmek ve fiyatlarımızı öğrenmek isterseniz sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz doldurup “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şebnem Atadan

  • Telefon: 0216 706 0210
  • Adres: Ömerpaşa Sokak No: 8 Caddebostan Kadıköy / İstanbul

Bottega Delicatezza Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!