Bosfor

Bosfor

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Beyoğlu, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 100-150 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 200-300

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

1930’dan günümüze kadar İstanbul’da yolcu taşımacılığı yapan TURYOL, 1988’de kurumsallaşarak hizmetlerini çeşitlendirdi. Hizmet anlayışından ödün vermeyerek sosyal etkinlikler, özel organizasyonlarda kullanılmak üzere en büyük davet gemisi olan Bosfor’u marka olarak yarattı. Gemi konseptinde restoran hizmeti sunduğumuz mekanımızda kına gecesi organizasyonu hayal eden çiftleri ağırlamak için bekliyoruz.

50 metre uzunluğunda ve 9,5 metre genişliğindeki gemimiz, 600 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. İki yemek salonu ve açık güverteye sahip. Aynı anda üç farklı organizasyona da ev sahipliği yaptığımız yerimizde siz de özel kutlamalarınızı yapabilirsiniz. Dolayısıyla açık hava kına mekanları İstanbul başlığı altında bir arayıştaysanız, bulabileceğiniz en farklı bir konsepte sahip olduğumuzu söyleyebiliriz. Gerçekten tam bir açık hava kına gecesi yaşayacağınıza emin olabilirsiniz.

Gelin odamız sayesinde kına gecesi öncesinde orada hazırlıklarınızı yapabilir, arkadaşlarınızla eğlenceli fotoğraf çekilebilirsiniz. Aynı zamanda eğer yemekli bir kına gecesi düşünüyorsanız da profesyonel mutfağımız sizin için sonuna kadar açık. Alanında uzman ekibimiz, referansları oldukça güçlü personellerden oluşuyor. Dolayısıyla birbirinden seçkin lezzetlerle güzel bir kına menüsü oluşturuyoruz. Aynı zamanda hijyen standartlarına son derece uyarak hizmet verdiklerini de söylemeden geçmek istemiyoruz.

Organizasyonunuza dair her detayı en ince ayrıntısına kadar düşündük. Özellikle de güvenliğinizi. En ileri teknolojik cihazlar ile donatılan gemimizde, merkezi kontrol sistemi mevcut. Dolayısıyla yangın, gaz sensörleri ve kapalı devre kamera sistemi ile her zaman kontrol altında oluyorsunuz.

İleri teknoloji ürünü ses sistemlerine sahibiz. Canlı performansa oldukça uygun olmakla birlikte kaliteli müziğin keyfini çıkaracağınıza da eminiz. Bunun dışında da gemimiz, deniz suyunu arıtarak tatlı su elde ediyor ve atıklarımızı biyolojik arıtma sistemleri vasıtasıyla zararsız hale getirerek çevreyi koruyoruz.

O zaman gelin, hayallerinizin ötesinde bir kına gecesi yaşayın. Bize ulaşmak için sayfa üzerindeki bilgilerden yararlanabilir ya da yandaki formu eksiksiz doldurarak “Ücretsiz fiyat teklifi al” butonuna tıklayabilirsiniz.

  • Adres: Caferağa Mahallesi, Kadıköy Turyol İskelesi, 34716 Kadıköy İstanbul


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Bosfor firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!