Boğaz Garden

E-posta Gönder

0212 963 0757

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Üsküdar, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Dilek feneri, Kına mumu, Kına tepsisi, Zenne / oryantal, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Boğaz Garden

Ekim Ayına Özel Tüm Organizasyonlarda %40 İndirim!!!

Ekim Ayına Özel Tüm Organizasyonlarda %40 İndirim ile 8.500 TL'den başlayan fiyatlarla!!!

Yerinizi ayırtmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Son gün 31/10/2020


Hakkında

15 yılı aşan tecrübe ile davet sektörünün İstanbul çapındaki en köklü firmalarından biri olarak hâlâ ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz tesislerden en özeli olan Boğaz Garden Kır Bahçesi’nden bahsederek merak edebileceğinizi düşündüğümüz bilgiler vermek ve karar aşamanıza yardımı olmak istiyoruz. Öncelikle Beykoz’un Barış Manço Caddesi mevkiinde ve İstanbul Boğazı’nın bir ayağının hemen altında bulunuyoruz. Böylelikle hem şehir merkezinde olmamız sebebiyle kolay ulaşım sağlıyor hem de şehir hayatının karmaşa ve gürültüsünden uzakta hissettiriyoruz. İşini severek ve profesyonelce yapan bir ekip ile çalışarak düğünler ve kına geceleri başta olmak üzere çok sayıda ve türde toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Eğer kına gecenizi büyük bir şölen halinde dillere destan bir şekilde düzenlemek isterseniz doğru adrestesiniz. Zira size bu benzersiz gelenek ile ilgili aklınıza gelecek veya gelmeyecek çok sayıda imkan sunuyoruz. Gelinin giyeceği bindallıdan damadın fesine, nedimelerin kaftanına, kına müziklerine ve ikramlarına kadar her şeyi biz organize ediyoruz. Üstelik bununla da sınırlı değil; kına tepsisinden mumuna kadar tüm aksesuarları da bizde bulabilirsiniz.

15.000 metrekarelik genişlikteki tesisimizde 1.500 kişiye kadar açık hava, 500 kişiye kadarsa kapalı alan davetleri sunuyoruz. Mevsime ve davetli sayınıza göre dilediğiniz alternatifi seçebilirsiniz.

Bize ulaşmak ve mekanımızın sunduğu hizmetlerle ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz Boğaz Garden adres ve telefon numarası gibi içeriklere sayfa üzerindeki ilgili bölümlerden ulaşabilirsiniz. Bizi arayarak fiyat teklifi alabilir veya kır bahçemizi canlı canlı görebilmek için randevu talep edebilirsiniz. Eğer arayıp da ulaşamadıysanız veya vaktiniz yoksa yandaki formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurmanız da yeterli. Hayallerinizdeki kına gecesine kavuşmanız için sadece bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Mustafa Kara

  • Telefon: 0212 963 0757

  • Adres: Kanlıca Mah. Barış Manço Cad. No:29 Beykoz / İstanbul

Boğaz Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!