BKM Mutfak Uniq

1

E-posta Gönder

0212 963 0991

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

150-200 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Sarıyer, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 150-200 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Hakkında

Kına gecesi mi düzenlemek istersiniz? Yoksa bekârlığa veda partisi mi? Her ikisi için de BKM Mutfak Uniq İstanbul’daki adresiniz olacak. 1980 yılından beri ağırladığımız her konuk ve mutlu çift gibi sizi de buradan keyifli ayrılırken izlemek için heyecanla bekliyoruz!

Hazırlıklarımıza başlamak için ise organizasyon sorumlumuzla özel bir görüşme yapmanızı planlıyoruz. Bu sayede modern çizgide ve tarzınızı yansıtan gecede en küçük bir ayrıntının bile eksik olmadan düzenlenmesini sağlıyoruz. Sizden beklediğimiz ise hayallerinizi bize aktarmanız, gerisi için endişe etmenize gerek yok!

Kına geceleriniz için süslemelerle benzersiz bir atmosfer yarattığımız salonumuzda ve terasımızda renk seçiminize göre konsept çalışmaları yapıyoruz. Davet alanını dikdörtgen masalar, bistrolar veya sandalyelerle düzenleniyor. Ardından çözüm ortaklarımızla masalarda; runner, çiçek, şamdan, mumluk veya jardinyer setlere yer verebiliyoruz. Aileniz ve dostlarınızla bolca eğleneceğiniz kına törenlerine geleneksel esintiler yansıtmak isterseniz de 200 ila 300 kişiyi ağırladığımız davet alanlarında kına köşesi de stilize edebiliriz. Renkli görüntülere imza atacağımız gece için aksesuar hizmeti de verebiliriz…

Bekârlığa vedalar da özel olarak konsept tercihiniz yok ise dostlarınızla yemek yiyeceğiniz sade bir şıklık tercih ediyoruz. Ziyafet tercih etmiyorsanız, kokteyl masaları ile düzenlediğimiz salonda müzik eşliğinde eğlence de seçenekleriniz arasında… Mumlar ile romantik bir atmosfer, kırmızı çiçekler ve pleksi napolyon sandalyelerle zarif bir davet alanı da hem bekârlığa veda hem de kına geceleriniz için aklınızda olsun. Elbette daha pek çok tarz ve konseptle düzenlemeler yapabiliriz! Önemli olan sizin karar vermeniz.

Davet menüleri ve müzik ise; geceyi taçlandıran, ziyafete dönüşen bir geceyi temsil eden kimi zaman da after partilerin başlangıcı olan ayrıntılar! Karar verirken zevkinize uygun olmasına dikkat edin.

Tüm bu hizmetlerden yararlanmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer verdiğimiz BKM Mutfak Uniq iletişim bilgilerini kullanmak. Form aracılığıyla irtibat sağlayabileceğinizi de unutmayın!

İletişim

gökhan köprülü

  • Telefon: 0212 963 0991

  • Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. 4/C No:110 Uniq AVM

BKM Mutfak Uniq Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!