Big Meyhane

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50'den az

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Ataşehir, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 50'den az
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği

Hakkında

Sessiz ve sakin ama bir o kadar da eğlenceli bir mekânda bekârlığa veda partinizi düzenlemek ister misiniz?

O zaman sizi Ataşehir mekânları arasından Big Meyhane’ye davet ediyoruz. 20-25 kişilik grupları ağırlayabildiğimiz meyhanemizde size eşsiz fırsatlar sunuyoruz. İlk olarak merkezi bir konumda bulunduğumuz için kolay ulaşım imkânımız bulunuyor. Davetlileriniz de siz de toplu taşıma araçlarını kullanarak mekânımıza ulaşabilir, kendi aracınızla da ulaşım sağlamak isterseniz çevremizde bulunan otoparklarda rahatça yer bulabilirsiniz.

Diğer sağladığımız avantaj ise; lezzet şöleni yaşattığımız Big Meyhane menülerimiz. Bekârlığa veda partinizi keyifli bir akşam yemeği eşliğinde düzenlemenizi sağlıyoruz. Yemekler için birçok farklı alternatif sunabiliyoruz. Çeşitli meze seçeneklerinin yanında ara sıcak alternatifleriyle de menüyü tamamlıyoruz. Salata seçeneklerimiz ise mevsime göre değişiklik gösteriyor. Çünkü her daim misafirlerimizle taze ve güvenilir lezzetler sunmak istiyoruz. Ana yemek konusunda da şefimizin önerileri bulunuyor. Böylece beraber kusursuz bir davet menüsü ortaya çıkarıyoruz. Davet menülerinin yanında alkollü ve alkolsüz içecek seçeneklerimiz de mevcut. Her misafiriniz dilediğini tercih edebilir. Kısacası her tarza ve damak zevkine göre menüler oluşturabildiğimizi belirtmek istiyoruz.

Mekânımız oldukça şık detaylara sahip. Dekorasyonumuzu özenle hazırladık. Siz de bekârlığa vedanız için küçük dokunuşlarda bulunabilirsiniz. Balon ve masada kullanacağınız aksesuarlarla birlikte gecenin önemini belirten hoş bir görünüm ortaya çıkarabilirsiniz.

Profesyonel müzisyenlerle birlikte çalışıyoruz. Bekârlığa veda partisi dans etmeden geçmez! Yemeklere eşlik eden hafif bir müzikle geceye başladıktan sonra hareketli şarkılara geçiş yapıyoruz. Gecenin sonunda ise oturan misafirimiz kalmıyor. Bu etkinlikte bol bol eğlenecek ve güleceksiniz. Davetlileri memnun edeceğimize inancımız tam!

Bizimle bekârlığa veda partiniz için iletişime geçecekseniz sayfanın üst kısmındaki Big Meyhane Ataşehir iletişim formunu doldurabilirsiniz. Ayrıca doğum günü partileri, nikâh sonrası yemekleri de düzenleyebiliyoruz. Tüm etkinlikler için kapımız açık. “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak bizimle buluşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

İletişim

Fatih Bey

  • Adres: Ataşehir Atatürk, Ataşehir Blv. No:43, 34758 Dudullu Osb/Ataşehir/İstanbul

Big Meyhane Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!