Bidaha

1

E-posta Gönder

0216 706 2441

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

200-300 kişi

Kapasite

150-200 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Beyoğlu, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 150-200 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 150-200 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Hakkında

BEYOĞLU’NDA EŞSİZ MANZARASI VE EĞLENCESİ İLE
BİDAHA MEYHANE

İstanbul’un eşsiz manzarasına sahip, ziyaretçilerinin 80’ler ve 90’lar Türkçe Pop müzik konsepti ile doyasıya eğlenebileceği ve aynı zamanda mekanın sahip olduğu modern çizgiler sayesinde yıldızların altında; özel davetler ve bekarlığa veda geceleri için de vazgeçilmez yeni nesil meyhane..

BiDaha, Midpoint ve Welldone restoranlarının kurucusu olan All Points grubunun meyhane kültürüne yeni bir soluk getirdiği meyhane. BiDaha meyhane; gerek sahip olmuş olduğu panoramik deniz manzarası, gerekse de 80’ler ve 90’lar Türkçe Pop müzik konsepti ile ziyaretçilerini geleneksel ve yeni nesil mezelerle birlikte eşsiz bir damak zevki yolculuğuna çıkarıyor.

Özel davetler ve bekarlığa veda gecelerinin de adresi olma yolunda ilerleyen BiDaha Meyhane, ziyaretçilerinin sevdikleriyle birlikte keyifli vakit geçirmesini ön planda tutuyor. Tarihi Beyoğlu’ndaki konumu ve sahip olduğu modern dekorasyon ile oldukça ferah olan BiDaha; ziyaretçilerine, menüsünde sahip olmuş olduğu lezzetli meze ve yemekler sayesinde keyifli bir akşam geçirmelerine imkan tanırken, onların aynı zamanda doyasıya dans edip eğlenebilecekleri bir alana da sahip.

Haftanın her günü mekanın bir bölümü veya tamamını ziyaretçileri için kapatıp, onlara özel olarak hazırlama imkanı da sunan ve bir gelenin bir daha gelmek isteyeceği BiDaha Meyhane’den rezervasyonunuzu yaptırmayı unutmayın!

İletişim

Sezen Cesur

Aysu Yurtseven

  • Telefon: 0216 706 2441

  • Adres: Tomtom Mahallesi İstiklal Cad. No : 187 Beyoğlu /İstanbul ( Midpoint'in içinden girdikten sonra üst kat terastadır)

Bidaha Yol Haritası

1 yorum


Ga

Gamze

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Mekana 4kız arkadaşlarımız ile doğum günümü kutlamaya gittik. Muhteşem müzikler ve yemeklerden tutun,güvenliğinize kadar aşırı eğlenceli bir mekan. Şiddetle tavsiye ederim ☺️

Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!