Beykent Green Garden

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Beylikdüzü’nde en özel günlerinize ortak olmak için bekliyoruz.

Restoranımızda deneyimli ve profesyonel kadromuzla hizmet veriyoruz. Green Garden ailesi olarak evlenecek olan çiftlerin yanında oluyor, sevdikleriyle beraber keyifli saatler geçirmelerini istiyoruz.

Evliliğe giden yolda bütün adımları beraber atabiliyoruz. Sevdiklerinizle beraber düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirmenize yardımcı oluyor, nişan törenlerinizde de ev sahibiniz oluyoruz. Kına gecelerinizi gerçekleştirmek için bizi seçtiğinizde yemekli organizasyonlarımız ile davetlilerinizi büyülüyoruz.

Yemekli kına gecesi organizasyonlarınız için ideal adresiz. Türk mutfağının en güzel örneklerini davetlilerinize sunuyoruz. Dilediğiniz gibi İstanbul kına gecesi mekanımızda damak zevkinize uygun menüler oluşturabiliriz.

Kına gecesi organizasyonlarınız için ekibimizle beraber planlama yapıyor, isteklerinizi yerine getiriyoruz. Mekanımızda gecenizin planlamasını yaparken ilk olarak dekorasyonu değiştiriyoruz.

Dekorasyonumuzda kullanacağımız bütün detayları zevkinize bırakıyoruz. Dilediğiniz renklere yer veriyor, tüllerin kalitesini bile sizlerin seçimine bırakıyoruz. İsteklerinizi öğrenmek için ön toplantı gerçekleştiriyoruz.

Hem açık hem de kapalı mekânımız bulunuyor. Açık olan mekanımızda farklı konseptler uygulayabilirken, kapalı mekanımızda ise ortama uygun konseptler tercih ediyoruz. Açık mekanlar için daha taze ve canlı renkler kullanılıyor, bizi tercih eden gelin adaylarına Hint ve Roman konseptlerini öneriyoruz. Kapalı mekanımızda ise daha çok Osmanlı konseptinde kına gecesi organizasyonları gerçekleştiriyoruz.

Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması getirerek farklı konseptleri de mekanımıza uygulayabilirsiniz. Biz geceniz istediğiniz gibi olsun istiyoruz.
Sadece kına gecelerinizde faaliyet göstermiyoruz. Nikâh sonrası yemekleriniz için de ideal bir tercihiz. Eşsiz menümüzden seçeceğiniz en güzel lezzetleri davetlilerinize ulaştırarak bir organizasyon gerçekleştirebilirsiniz. 23.00’e kadar hizmet verebildiğimiz mekanımızda nikâhınızdan sonra arkadaşlarınızla akşam yemeği yiyebilir, keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Biz gecenizi güzelleştirmek ve ailenize unutulmaz bir gece yaşatmak istiyoruz.

Bizi seçtiğiniz taktirde Beykent Green Garden İstanbul organizasyon sorumlumuz ile beraber hayallerinizi gerçekleştirebileceğiz.

Ücretsiz fiyat teklifi almaya ne dersiniz?

İletişim

Yetkili Kisi

  • Adres: Beykent Camii Altı Şamdan Sok. NO:1 BEYKENT İSTANBUL 30004 Beylikdüzü, İstanbul

Beykent Green Garden Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!