Beyaz Çamlıca Deluxe

E-posta Gönder

0216 706 2859

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

400-500 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Ümraniye, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına takımı, Kına süslemesi, Zenne / oryantal, Semazen

Hakkında

İstanbul’da düğününüz öncesinde doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi hayata geçirmek istiyorsanız sizi Beyaz Çamlıca Deluxe’e davet ediyoruz!

Uzun zamandan beri en özel günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, nikâh ve kına gecesi gibi davetlerinize ev sahipliği yaptığımız mekânımızda unutulmaz bir eğlence sizi bekliyor! Kına gecenizi nasıl bir ortamda hayata geçirmek istediğinizi uzun zamandan beri planladığını tahmin edebiliyoruz. Bu nedenle her şeyin hayal ettiğiniz gibi olmasına büyük önem gösteriyoruz. Kına geceleri kültürümüzde oldukça önemli bir yere sahip olan son derece renkli geceler olarak hayata geçiriliyor. Bu davetlerde konuklarınız ile birlikte doyasıya eğleneceğiniz ortamı sağlamak için oldukça titiz bir şekilde çalışıyoruz. Ayrıca Beyaz Çamlıca Deluxe Düğün Salonu Ümraniye’de kolay ulaşım sağlanabilen bir konumda yer aldığı için misafirleriniz kına gecenize gelirken herhangi bir sorun yaşamıyorlar.

400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz mekânımızda adımıza yakışır bir ortama sahibiz. Son derece sade ve şık bir ortama sahip olduğumuz mekânımızda muhteşem bir gece sizi bekliyor. Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Bu konseptler arasından hangisi isteklerinize ve düşlerinize en çok uyuyorsa bunu tercih edebilirsiniz. Biz de seçtiğiniz konsepti en ufak detaylarına kadar hayata geçirmek için gerekli olan tüm dekor ve süslemeleri mekânımızda bir araya getirebiliriz. Ayrıca salonumuzda sahip olduğumuz gelişmiş ışık, ses ve sahne sistemleri ile birlikte hız kesmeyen bir eğlence sizi bekliyor. Gelin tahtı, bindallısı, arkadaş kaftanı, 2 nedime ve damat kostümü gibi ayrıcalıklı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıllar boyunca hafızalarda kalacak unutulmaz bir kına gecesi düzenlemek için Beyaz Çamlıca Deluxe’ü tercih ediyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Beyaz Çamlıca Deluxe Ümraniye fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

İletişim

Beyaz Çamlıca Deluxe

Sercan Erdoğan

  • Telefon: 0216 706 2859

  • Adres: İstiklal Mah. Sütçü İmam Cad. No:148 Messe Binası

Beyaz Çamlıca Deluxe Yol Haritası

2 yorum


N&I

Nurcan & Işın

Düğün Tarihi: 12.09.2019

Hakan bey ve ekibi ile harika bir kına organizasyonu planladık ve her şeyin tam hayal ettiğim gibi olacağına eminim :)
Beyaz Çamlıca Deluxe

Beyaz Çamlıca Deluxe
İnşallah.. Sizleri mutlu görmek bizleride bir o kadar mutlu edecektir. Herşeyin gönlünüzce ve hayallerinizdeki gibi olması dileğiyle..


M&U

Merve & Uğur

Düğün Tarihi: 15.06.2019

Çok ilgililer, mekan çok güzel umarım en özel günümüze ev sahipliği yapacaklar :)
Beyaz Çamlıca Deluxe

Beyaz Çamlıca Deluxe
Teşekkür ederiz. En mutlu gününüze ev sahipliğinden ziyade şahitlik edecek olmamız bizler için en heyecanlı anlardan biri olacak. Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin.


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!