Besa Albatros Düğün Davet

2

E-posta Gönder

0216 706 1634

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Kartal, İstanbul

İlçe, İlGenel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 200-400 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Hint kınası, Kına süslemesi, Semazen, Davul show, Kına ekibi, Kına takımı, Zenne / oryantal, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına müziği, Kına töreni

Kampanyalar ve Paketler

Besa Albatros Düğün Davet

Düğün.com Çiftlerine Özel % 12 İndirim!

Düğün anlaşmasını bizim ile yapan Düğün.com çiftlerine özel kına organizasyonunda % 12 Indirim!

Son gün 29/02/2020


Hakkında

Kına töreniniz için unutulmaz bir mekân tercih etmek istiyor ama kararsız kalıyorsanız aklınızda olan tüm soru işaretlerini giderecek Besa Albatros Düğün Davet’i öneriyoruz.

Düğün, kınai nişan, nikâh, sünnet, davet, balo ve toplantı gibi aklınıza gelebilecek daha pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Yıllar içerisinde edinmiş olduğumuz tecrübeler ışığında size en kusursuz hizmeti sunmak için çalışıyoruz. En eski Türk geleneklerinden olan kına geceleri günümüzde adeta bir şölen havasında kutlanıyor. Geleneksel dokunuşlarla profesyonel hizmeti bir araya getirdiğimiz etkinlikler düzenleyerek size ve konuklarınıza yıllar sonra hatırladığınızda mutluluk duyacağınız ânılar kazandırıyoruz.

500 kişilik bir balo salonuna sahibiz. Büyük davetler için de ideal olan bu alanımız içerisinde gönül rahatlığıyla kına töreninizi yapabilirsiniz. Geniş ve yüksek tavanlı mekânımızın içerisinde kristal taşlı sütunlar, şamdanlar, vazolar ve avizeler kullanarak ihtişamlı bir atmosfer oluşturuyoruz. LED ışıklarla süslediğimiz merdivenimizle mekâna giriş yapıyorsunuz. Beyaz rengi kullandığımız yuvarlak masalarımızı şık sandalyeler ile çevreliyoruz. Tüller ile süslemeler yaptığımız dekorasyonumuzun ambiyansında estetik görünüm yakalamayı oldukça önemsiyoruz. Kına törenleri için başarılı müzisyenlerden oluşan orkestramız kına müzikleri çalarak sizi ve davetlileriniz için eğlenceli ritimler yakalıyor. Kına süslemesi, bindallı ve kaftan takımları, kına ekibi, volkan şovu, konfeti, semazen ve davul gösterileri gibi hizmetleri sağladığımızı belirtmek isteriz. Ulaşımı kolay mekânımıza toplu taşıma ya da şahsi araçlarınızla gelebilirsiniz. Vale, özel güvenlik ve 200 araçlık otopark hizmetimizle konforunuzu sağlıyoruz.

Besa Albatros Balo Salonu hakkında ayrıntılı bilgi almak, kına paketi içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan mekân iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Bize ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan Besa Albatros Davet Balo Salonu iletişim formunu eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

İletişim

Kemal Karadayı

  • Telefon: 0216 706 1634

  • Adres: E-5 TEN KARTAL KÖPRÜSÜNDEN VE KARTAL METRO DURAĞINDAN SAHİL YOLUNA İNERKEN 500 METRE İNİŞTE KARTAL MİNÜBÜS YOLUNDAN IŞIKLARDA ( ESKİ YEMEK CENTER )

Besa Albatros Düğün Davet Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!