Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

3

E-posta Gönder

0216 706 0574

2 yorum

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Sancaktepe, İstanbul

Lokasyon


COVID-19 Önlemleri

 • Sosyal mesafeye uygun oturma düzeni
 • Masalar arası geniş mesafe aralığı
 • Her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi
 • Uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi
 • Düzenli havalandırma
 • Maskeli ve eldivenli servis personeli sunma

Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
 • Kapasite 750-1.000
 • Aksesuar Kiralama

Sorular

 • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

İstanbul’un Sancaktepe ilçesinde tüm İstanbul’u panoramik manzarasıyla gören ve yeşile doyacağınız bir işletmede keyifli bir kına gecesine imza atmak ister misiniz? Her ânından mutlu olacağınız Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri’nde unutulmaz anlarınızı bizimle paylaşmanızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

Büyüklüğü, modern dekorasyonu ve şık yapısı ile birçok İstanbullunun hayallerini süsleyen bir işletmede ağırlıyoruz sizleri. Açıldığımız 2013 senesinden beri hizmet kalitemizi hep artırmayı ve çiftlerimizi daha iyi bir ortamda ağırlamayı amaçladık. Bunun için kullandığımız aksesuarlarda ve dekorasyonumuzda devamlı yenilemeler ve geliştirmeler yapıyoruz. Siz en iyisine lâyıksınız. Biz de en iyi hizmeti vermek için buradayız!

Konuklarımıza sunduğumuz 4 farklı salon bulunuyor. Aynı zamanda 4 farklı konsepte de sahip olduğumuz, bahçesini ya da terasını kullandığımız salonlarımız ile düğünler dışında aklınıza gelebilecek tüm organizasyonları düzenleyebiliyorsunuz. Düzenleyeceğiniz bu organizasyonlar için isterseniz 850 kişilik, isterseniz 600 kişilik, isterseniz 120 kişilik isterseniz de 180 kişilik salonlarımızda düzenleyebilirsiniz. Teknolojik altyapısı olan, modern dizayn edilmiş salonlarımızda doğayla iç içe de olabiliyorsunuz. Kına geceleri, bekârlığa veda geceleri, söz ve nişan, nikâh, mezuniyet baloları ve sünnet düğünleri için bizi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bayi toplantıları, davetler, iş yemekleri ve lansmanlar gibi kurumsal etkinlikleriniz için VIP salonumuz bulunuyor. Yapmanız gereken tek şey bizimle planladığınız tarihten en az 1 ay önce iletişime geçmek. Böylelikle istediğiniz salonumuz için hazırlıkları tamamlayabiliyor ve isteklerinizi planlayabiliyoruz.

“Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri nasıl gidilir?” sorusunun cevabını ise şu şekilde verebiliriz. Merkezi konumumuz sayesinde İstanbul’un birçok yerinden rahat bir şekilde gelebiliyorsunuz. İsterseniz otobüs, dolmuş, metro gibi toplu taşıma araçlarını kullanabiliyor, isterseniz de özel araçlarınızla otoyolu kullanarak ya da şehir merkezinden ulaşabilirsiniz.

İmkânlarımızdan yararlanmak ve unutulmaz bir düğünü Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri farkıyla gerçekleştirmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Hasan Değerli

Hakim Akay

Veysi Akay

 • Telefon: 0216 706 0574
 • Adres: Fatih Mah. Esentepe Sok. No:1 Sancaktepe (Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri Üstü)

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


A&A

Ahmet & Ahmet

Düğün Tarihi: 06.09.2019

Herşey mükemmel ilgi ve alaka çok güzel bütçe ile ilgilide son derece yardımcı olundu
Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri

Bervaze Ortadağ Sosyal Tesisleri
övgü dolu güzel sözlerle beni çok mutlu ettiniz çok teşekkür ederim.organizasyonu,gerçekleştirirken bu güveninize layık olmak boynumuzun borcudur.saygılarımızla .hasan DEĞERLİ.


D&Y

Dilek & Yalın

Düğün Tarihi: 25.10.2015

Dilek Yazici Yalin Ilginiz ve emeğiniz icin tesekkur ederiz.
Unlike · Reply · Message · 1 · October 28 at 12:08am

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!