Balıkçım Meyhanesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Büyükçekmece, İstanbul

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Zenne / oryantal

Hakkında

Profesyonel bir hizmetle üstün kaliteyle çalışan Balıkçım Meyhanesi Ankara’da! Değerli misafirlerimize Klasik Türk mutfağından oluşan seçme lezzetler paylaşıyoruz. Senelerdir bilinen ve benimsenen samimi ortamımızla tatlarımızı birleştirdiğimiz bir hizmetle karşınızdayız.


Samimi bir ortam içerisinde Ankara’nın benzersiz lezzetlerini usulümüze uygun bir araya getirdik. Sadece bize özel mezeler, sokağın en lezzetli yemekleri ile eşsiz bir muhabbetin ortasına düşüyorsunuz. Yapmanız gereken ise gelip bu eğlenceye katılmak!


Meyhane muhabbetinin aslını yaşayacağınız mekanımızda, asla bölünmeyeceğinin garantisini verdiğimiz sohbetinizi ve eğlencenizi gelin Balıkçım da yaşayın! Rahatınızı çok önemsiyoruz. Güzel bir ortamda yemeklerimizi yemenizi istiyoruz. Ve tabii ki eğlence kısmı da var. Bekarlığa veda partiniz için meyhane usulü bir eğlence sunuyoruz. Bu ruhu en iyi yansıtacak şekilde hizmet veriyoruz.


Kimi zaman dertleri, sevinçleri kimi zamanda yalnızca günün yorgunluğunu atacağınız bir yer olarak karşınıza çıkıyoruz. Müşteri değil dost ağırlıyoruz biz. Bu sebeple samimiyetli muhabbetlere ev sahipliği yapıyor, aile sıcaklığını yansıtıyoruz. İşimiz yuvamız haline geldikçe daha da ısındık. Hep ailemizi düşünerek hareket ettik yenilendik. Küçük ama samimi bir ortam yaratmaya çalıştık. Gelen dostlarımızın da bundan keyif almasını istedik.


Yemek bizim için bir sanat haline geldi. Bu yüzden en yetenekli yemek sanatçılarıyla çalışıyoruz. Kalamardan hamsiye kadar her damak tadına uygun tatlar sunuyoruz. Bu sebeple nikah sonrası yemek kutlamanız için olması gereken menüyü yaratıyoruz.


Rahatlığın içinde eğlenceyi bulduğunuz, başınızın arkasında gümbür gümbür çalan davullar, kulağınızın dibinde klarnet duymayacağınız bir yer burası. Eğer böyle bir atmosferin içinde kutlama yapmak istiyorsanız Balıkçım Büyükçekmece iletişim için yandaki fiyat teklifi al butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli! Bu sayede lezzetli, samimi ve eğlenceli bir bekarlığa veda partisine ilk adımları atıyorsunuz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Fatih Mahallesi, Gazi Mustafa Cad No:14

Balıkçım Meyhanesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!