Avrupa Gold 1-2 Düğün Davet Salonları

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

750-1.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 750-1.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi organizasyonlarınız için farklı konsept fikirleriniz mi var?

Eşsiz bir gece ve birçok ek hizmet ile size özel bir organizasyon tasarlamak için Avrupa Gold Düğün Salonu Gaziosmanpaşa’da faaliyet gösteriyor.

Masa ve sandalye süslemeleri ve kına köşesi tasarlanması ile başlıyor hazırlıklar. Benzersiz bir organizasyon için ise farklı renkler ve aksesuarlar tercih ediliyor. Bu kararları verebilmek ve konsept fikirleriniz için organizasyon sorumlumuz ile görüşmeler düzenlemeniz gerekiyor.

Bu görüşmelerin ardından verilen kararlar doğrultusunda; geleneksel kına gecesi hazırlayabiliyoruz mesela sizler için! Hatta pembe tonları ile prenses kınası, rengarenk kemerler ile dans edilen bir gece de Hint kınası konsepti veya geleneksel Roman müzikleri ile eşsiz bir gece de alternatifleriniz arasında yer alıyor…

Avrupa Gold Düğün Salonu mutfağında atıştırmalıklar ya da yemekli menüler sizlerin tercihiniz ile hazırlanıyor. Lezzet garantisi verdiğimiz tatlar için sağlık ve hijyen koşullarına uygunluğu konusunda da garanti veriyoruz sizlere.

Müzisyenlerimiz ve konuklarınıza sunduğumuz özel ikramlar dışında renkli geceniz farklı dans grupları ve kına merasimi ile renklendiriliyor. Kına töreni öncesinde siz son hazırlıklarınız yaparken konuklarınız nedimelerimizin dans gösterileri ile bizim tarafımızdan ağırlanabiliyor. Kıyafet değişimi ya da gecenin aralarında da farklı şovlar düzenlenebiliyor.

Tercihinizi yaptıysanız kına paketlerimizi ve fiyatları isteklerinize bağlı olarak belirliyoruz. Bütçenize uygun aralıklarda hizmet veriyoruz. Elbette yüksek kalitede sunduğumuz hizmetler ve çözüm ortaklarımız ile yaptığımız çalışmalar etkili oluyor değişikliklere! Yine de hatırlatmak isteriz; sizin talebiniz olamayan bir şey yapmıyoruz asla. Gecenizi eksiksiz olarak düzenlemek ise birinci önceliğimiz oluyor.

Gece gelin hanımın da damat beyinde istediği gibi düzenlendiği için herkesi mutlu ediyoruz da diyebiliriz. Konuklarınız ile birlikte eşsiz gecenizin tadını çıkarmak kalıyor sizlere de!

Siz de Gaziosmanpaşa kına salonları arasında tercih yapmak üzereyseniz Avrupa Gold Düğün Salonu ile iletişime geçmeden karar vermeyin deriz…

İletişim

AVRUPA GOLD

  • Adres: Kadir Akdoğan Cad. No: 69-7 Küçükköy/ Gaziosmanpaşa/ İstanbul

Avrupa Gold  1-2 Düğün Davet Salonları Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!