Alize Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Gaziosmanpaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Zenne / oryantal

Hakkında

Merhabalar, Alize Düğün Salonu İstanbul’da gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar için yanınızda! Bayrampaşa’da faaliyet gösteren salonumuzda; düğün, kına, nişan gibi pek çok organizasyon düzenliyoruz. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz sayısız organizasyon ve hizmet verdiğimiz binlerce çift bizim referansımız. Onların mutluluğuyla mutlu oluyor, her zaman hizmet kalitemizi bir tık daha arttırmak için çalışıyoruz. Üstelik yaptığımız organizasyonlar hakkında fikir sahibi olmak isterseniz; dilerseniz salonumuzu ziyaret ederek gerçekleştirdiğimiz organizasyona konuk da olabilirsiniz.

Peki 650 konuk kapasiteli Alize Düğün Salonu kına organizasyonlarında olarak neler mi yapıyoruz?

Salonumuza geldiğiniz ilk andan itibaren sizin istekleriniz ön planda oluyor. Bunları dinliyor ve not alıyoruz. Alanında uzman arkadaşlarımız aynı zamanda danışmanlık desteği de veriyor.

İlk olarak konseptinizi belirliyoruz. Roman, Osmanlı, Hint belki de prenses… Dilediğiniz tercih edebilirsiniz. Buna uygun bir kına köşesi oluşturacağız. Kına tahtı, kına sehpası ve pufların olduğu; tüller ve çiçeklerle süslü bir alan oluşturuyoruz. Burada oluşturduğumuz otantik atmosfere uygun kıyafetler de olmalı tabii. Gelinimize ve arkadaşlarına özel olarak bindallı/kaftan temini sağlıyoruz. Damadımız ise yine konsepte uygun olacak şekilde fes ve yelek… Kına töreninde ihtiyaç duyabileceğiniz tül de yine kına geceniz için kiraladığımız ürünler arasında.

Sahnenin baş köşesine kurmuş olduğumuz kına köşesiyle de yetinmiyoruz. Dilerseniz mekânımıza da konsepte uygun olacak şekilde kına süslemeleri yapabiliriz.

Sunduğumuz hizmetlerden bir başkası ise eğlence oluyor. Yıllarca akıllardan silinmeyecek bir kına eğlencesi düzenliyoruz. Kadın DJ’imiz ya da kadın sanatçımızı eğlence noktasında tercih edebilirsiniz. Disko ortamı yaratmak isterseniz DJ’imiz harikulade bir alternatif olacakken; canlı müzik istiyorum derseniz de ses sanatçımızı tercih edebilirsiniz.

Bunların dışında misafirlerinize verilecek ikramlardan fotoğraf ve video hizmetine kadar her şeyi salonumuzda bulabileceksiniz.

Senelerdir hayallerinizdeki organizasyonlar için çalışıyoruz. Siz de isteklerinizi ön planda tutan bir salonda kına gecenizi gerçekleştirmek istiyorsanız; Alize Düğün Salonu Bayrampaşa’da sizi bekliyor! Sağ üstte bulunan formumuzu ücretsiz olarak doldurarak bizimle iletişime geçebilir, aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz.

İletişim

Ziya Erdemir

  • Adres: Yıldırım Mahallesi, İkizler Sokak, No:39/1 Bayrampaşa/İstanbul

Alize Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!