Akademi Binicilik Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Çatalca, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına süslemesi, Kına töreni, Kına takımı, Kına müziği

Önerilen Firmalar

Ercan Balo ve Kına Salonu
26 1

Esenler

Ercan Balo ve Kına Salonu

Rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak istemez misin? Ercan Düğü...

Şenol Düğün Salonu
10

Şişli

Şenol Düğün Salonu

Yıllar önce üstün hizmet kalitesiyle İstanbul Avrupa kına gecesi mekanları ...

Kağıthane Gül Düğün Salonu
12

Kağıthane

Kağıthane Gül Düğün Salonu

Geçmişten günümüze kadar süregelmiş, kültürümüzde önemli bir yeri bulunan k...

Hakkında

Genç yaşta hayallerimi gerçekleştirmek için kurduğum Akademi Binicilik Çatalca’da sizlerin de hayallerini gerçekleştireceğiniz bir tesise dönüştü!

Kır düğünü konseptinde; söz, nişan, kına gecesi ve düğün organizasyonları düzenlenen bahçemizde unutulmaz organizasyonlar düzenliyoruz. İş ve özel aile yemekleri için de bir alternatif olurken doğanın içinde huzur bulacağınız bir konumda yer alıyor. İstanbul’da bir gizli bahçe de diyebiliriz….


Aşkınıza şahitlik etmenin mutluluğunu paylaşan ekibimiz davetlerinizi eksiksiz bir şekilde tasarlıyor. Hayallerinizdeki gibi bir gece için yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Organizasyon sorumlumuz ise kına gecesi gibi oldukça detaylı konsept çalışmalar gerektiren organizasyonlarınız da yanınızda oluyor. Kimi zaman konsept fikirleri vererek rehberlik ediyor çiftimize kimi zaman da süsleme ve düzenlemeler için çalışmaları yönetiyor!


Şık masalar hazırlanıyor ve geceniz hayallerinizdeki gibi bir görüntü yakalıyor. Masalarınız beyaz üzerine aksesuar ve kurdeleler ile renklendiriliyor. Hatta zarif aksesuar ve çiçekler ile de tamamlanıyor.


Ayrıca kına merasiminiz de gerçekleşeceği bir kına köşesi dekore edebiliyoruz. Bu köşede bulunmasını isteyebileceğiniz kına tahtı, nedime minderleri ve kına sehpası gibi dekorlar için çözüm ortaklarımızın da yardımını alıyoruz…


Elbette çözüm ortaklarımızdan destek aldığımızda kına hatırası alanları, fotoğraf çekim köşesi ya da anı defteri bölümü gibi alanlarda tercih edebiliyorsunuz…


Salonumuzdaki süsleme ve düzenlemeler gerçekleştirilirken Akademi Binicilik Tesisleri mutfağında da hazırlıklar başlıyor. Çiftimizin tercihleri ile belirlenen menüler özel tarifler ile hazırlanıyor. Yemekli ve yemeksiz menülerimizden arzu ettiğinizi tercih edebiliyorsunuz. Kokteyl menüleri de alternatif olarak düşünmenizi tavsiye ederiz!


Orkestramız nezih bir gece için başlangıç yapıyor ve çiftimizi sahneye davet ediyor. Kına merasimi esnasında geleneksel kına müzikleri de repertuarımızda yer alıyor.


Siz de Akademi Binicilik Tesisleri ayrıcalıklarından yararlanmak isterseniz sayfa üzerindeki ücretsiz teklif butonunu tıklayabilirsiniz. Unutmayın ne kadar çabuk iletişim sağlarsanız Çatalca kına mekanımızdaki gecenizi detaylı olarak tasarlama şansınız da o kadar artacaktır…

İletişim

Volkan Bey

  • Adres: Oklalı Köyü Şahinler Sok. No: 29 Çatalca/ İstanbul

Akademi Binicilik Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.