2000 Düğün Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Hakkında

Düğün salonu hizmetimizin yanında 1.5 senedir verdiğimiz hizmet ile İstanbul kına mekânları arasında yer alıyoruz. Şehir merkezinde yer alan yüksek tavanlı salonumuz 400 kişilik kapasitesi ile kına organizasyonlarınız için ev sahipliği yapıyor.

Gelin arabası otoparkına sahip olan mekânımız kına gecesinde gelin adayının salona girişini kolaylaştırıyor.

Salonumuz sahip olduğu jeneratör, klima ve havalandırma sistemi ile gecenizin konforlu bir şekilde kesintiye uğramadan devam etmesini sağlıyor.

Genel olarak gold rengin hakim olduğu salonumuz girişte sizi zengin görünen bir karşılama alanı ile karşılıyor. Cam şamdanlar ve bol avize ile dekore ettiğimiz salonumuz, göz alıcı ışıklandırma ile gelin adayı ve davetlilere lüksü yaşattıracak.

Konuklarınıza sunacağınız kına eğlencesinin yanında yemek servisi de tercih de edebilirsiniz. Bunun için ister sizin için hazırladığımız menü seçeneklerinden isterseniz de başka bir catering firmasına ait menü seçeneklerinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Bizim hazırladığımız menü içerisinde değişikliklere gidebilirsiniz.

Profesyonel servis ekibimiz saat 23.00’a kadar sizin ve davetlilerinizin rahatı için hizmetlerini sürdürecekler.

Kına tahtınızı en çok tercih edilen kırmızı renkteki cibinlikler ile süslüyoruz. Masalarınızda da krem rengi örtüler tercih ederek mekân ile bir bütünlük oluşturuyoruz.

Kına eğlencenizde gelin adayına bindallı, kaftan imkânı sunuyoruz. Ayrıca kına törenine dair mumdan tepsiye, müzikten süslemeye her detayı düşünüyoruz. Davul ve oryantal show ile gece boyunca doyasıya eğlenmenizi sağlıyoruz. Kına ekibimiz de özel olarak hazırlanan dans gösterileri ile gelin adayına eşlik ediyor.

Siz de kına gecenizi unutulmaz kılmak isterseniz hemen formu doldurarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İletişim

YUSUF ÇOKLAR

  • Adres: Yıldırım Mahallesi Şehit Kamil Balkan Caddesi No:64 Bayrampaşa

2000 Düğün Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!