2000 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

Hayır

Aksesuar Kiralama

500-750 kişi

Kapasite

10-30 TL

Min. Paket Fiyatı (Hafta sonu)

Bayrampaşa, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, tercihlerine ve bütçene uygun 5 kına mekanından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 10-30 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Önerilen Firmalar

Ercan Balo ve Kına Salonu
26 1

Esenler

Ercan Balo ve Kına Salonu

Rüya gibi bir günü, rüya gibi bir mekanda yaşamak istemez misin? Ercan Düğü...

Ezgi Düğün Salonu Esenler
4

Esenler

Ezgi Düğün Salonu Esenler

Profesyonel bir hizmet… Büyük bir tecrübe… Yüksek hizmet kalitesi… Hepsi Ez...

Acar Düğün Sarayı
12

Esenler

Acar Düğün Sarayı

Esenler’de bulunan Acar Düğün Sarayı; sultanlara yakışır bir kına gecesi ya...

Hakkında

Evliliğe giden bu mutlu eğlenceli bir kına gecesi geçirmek, yemekli ya da yemeksiz alternatifler sunarak özel bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sadece kına değil düğün, söz, nişan, sünnet, iş toplantıları gibi özel organizasyonlarınızı da düzenliyoruz.

Kişiye özel şık tasarımlarla organizasyonunuzu buluşturuyoruz. Böyle bir atmosferin içinde de harika bir kına gecesi yaşıyorsunuz. Sevdiklerine hoş vakit geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve lezzetine doyamayacağınız bir kına organizasyonu vadediyoruz. Altın sarısı yoğunluklu salonumuzda napolyon model sandalyeler masaların etrafında yerini alıyor. Yine aynı renkte servisler de masanın üzerinde. Oldukça geniş olmakla birlikte beyaz rengini de yoğunluklu olarak görüyorsunuz. Kına tahtında da genelin aksine beyaz ve altın sarısı renkleri kullandık.

Sınırsız hizmet ve memnuniyet odaklı bir anlayışla davetlerini gerçekleştiriyoruz. Düşlerinizdeki günü yaratmak için en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Çünkü güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğunu düşünüyoruz.

Organizasyonunuz öncesi gerekirse yüz yüze görüşmeyi çok istiyoruz. Bunu Bayrampaşa kına salonu olarak çok önemsiyoruz. Kaynaşmak, tanışmak ve programı belirlemek için bu şekilde yapılması daha doğru geliyor. Tecrübemiz dolayısıyla farklı fikirlerle karşılaşabiliyorsunuz bu esnada. Görüşme esnasında ihtiyaç ve taleplerinizi de dinliyoruz. Bunun ışığında da bir program hazırlıyoruz. Kına günü geldiğinizde organizasyon sorumlumuz sayesinde bu program hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Çünkü ayrıntısı oldukça fazla bir davet. Böylece sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Kına gecesi esnasında da tek derdiniz eğlenmek ve misafirlerinizle ilgilenmek, oluyor!

Kına tahtı, kına müziği, tepsisi gibi o kadar çok ayrıntının içine giriyorsunuz ki… Bunu ancak bizim gibi işinde profesyonel salonlarla yapmalısınız. Tam da bu yüzden yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmelisiniz. 2000 düğün salonu Bayrampaşa adres, hizmet içeriği, organizasyon gibi konularda konuşabilmemiz için bunu yapmanız gerekiyor. Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde de hemen geri dönüş sağlıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yıldırım Mah. Şehit Kamil Balkan Cad. No:64/B Bayrampaşa - İstanbul

2000 Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.