2000 Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Bayrampaşa, İstanbul

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Evliliğe giden bu mutlu eğlenceli bir kına gecesi geçirmek, yemekli ya da yemeksiz alternatifler sunarak özel bir hizmet almak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sadece kına değil düğün, söz, nişan, sünnet, iş toplantıları gibi özel organizasyonlarınızı da düzenliyoruz.

Kişiye özel şık tasarımlarla organizasyonunuzu buluşturuyoruz. Böyle bir atmosferin içinde de harika bir kına gecesi yaşıyorsunuz. Sevdiklerine hoş vakit geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve lezzetine doyamayacağınız bir kına organizasyonu vadediyoruz. Altın sarısı yoğunluklu salonumuzda napolyon model sandalyeler masaların etrafında yerini alıyor. Yine aynı renkte servisler de masanın üzerinde. Oldukça geniş olmakla birlikte beyaz rengini de yoğunluklu olarak görüyorsunuz. Kına tahtında da genelin aksine beyaz ve altın sarısı renkleri kullandık.

Sınırsız hizmet ve memnuniyet odaklı bir anlayışla davetlerini gerçekleştiriyoruz. Düşlerinizdeki günü yaratmak için en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşündük. Çünkü güzelliklerin ayrıntılarda gizli olduğunu düşünüyoruz.

Organizasyonunuz öncesi gerekirse yüz yüze görüşmeyi çok istiyoruz. Bunu Bayrampaşa kına salonu olarak çok önemsiyoruz. Kaynaşmak, tanışmak ve programı belirlemek için bu şekilde yapılması daha doğru geliyor. Tecrübemiz dolayısıyla farklı fikirlerle karşılaşabiliyorsunuz bu esnada. Görüşme esnasında ihtiyaç ve taleplerinizi de dinliyoruz. Bunun ışığında da bir program hazırlıyoruz. Kına günü geldiğinizde organizasyon sorumlumuz sayesinde bu program hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz. Çünkü ayrıntısı oldukça fazla bir davet. Böylece sürprizlerle karşılaşmıyorsunuz. Kına gecesi esnasında da tek derdiniz eğlenmek ve misafirlerinizle ilgilenmek, oluyor!

Kına tahtı, kına müziği, tepsisi gibi o kadar çok ayrıntının içine giriyorsunuz ki… Bunu ancak bizim gibi işinde profesyonel salonlarla yapmalısınız. Tam da bu yüzden yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmelisiniz. 2000 düğün salonu Bayrampaşa adres, hizmet içeriği, organizasyon gibi konularda konuşabilmemiz için bunu yapmanız gerekiyor. Formu eksiksiz doldurduğunuz takdirde de hemen geri dönüş sağlıyoruz!

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yıldırım Mah. Şehit Kamil Balkan Cad. No:64/B Bayrampaşa - İstanbul

2000 Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!