Tempo Park Wedding & Convention

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

100-200

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Isparta

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 100-150 TL
  • Kapasite 100-200
  • Aksesuar kiralama var mı?: Hayır

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına töreni, Kına müziği, Kına tepsisi

Hakkında

Kına geceniz için olması gereken her şeyi düşünerek tasarladığımız salonlarımızda; aileniz ve sevdiklerinizle hiç sıkılmadan eğlenebileceğiniz hizmetler sunuyoruz. Isparta Tempo Park Düğün Salonu olarak geçmişten bugüne kadar sayısız kına gecenize ev sahipliği yaptık ve her geçen gün sektöre kattığımız yeniliklerle varlığımızı sürdürmeye devam ediyoruz. Tempo Park Isparta nerede diye soracak olursanız kolay ulaşım alternatiflerinin olduğu Gülevler Mahallesi’nde yer alıyoruz.

Kına gecenize özel özenle süslediğimiz salonlarımız bulunuyor. Her birinde farklı kişi kapasitesi bulunan Angel, Rose, Avangard ya da Premium Salonlarımızdan size en uygun olanını tercih edebilirsiniz. Birlikte belirlediğimiz renklerde masa ve sandalyelerinizi giydirebiliyor, salonlarımızda farklı ambiyans yakalayabiliyoruz.

Kına gecenizi son zamanların trendlerine uydurmak için organizasyon firmalarının kiraladığı aksesuarlardan faydalanabilirsiniz. Örneğin kına ekibiyle önceden hazırladığınız dans koreografisiyle görsel bir şov hazırlayabilirsiniz. Hint kınasıyla kız arkadaşlarınıza güzel bir anı armağan edebilirsiniz ya da sizin için süslenmiş kına tahtıyla kendinizi prensesler gibi hissedebilirsiniz. Her şey sizin yaratıcığınıza ve zevkinize kalmış.

Her anınızda yanınızda olarak, en özel anlarınızı ölümsüzleştiren fotoğrafçımızla size özel hizmet veriyoruz. Kesintisiz video çekimlerimizi de yapıp Tempo Park Düğün Salonu Isparta çatısı altında düğün sonrasında size teslim ediyoruz.

Kına gecenize katılacak minik misafirlerimiz için oyun parkımız bulunuyor. Küçük konuklarımız bu oyun parkında eğlenceli vakit geçirirken, ebeveynleri de rahatça bu özel gününüzün tadını çıkarabilir.

Salonumuzda profesyonel ses sistemi ve ışıklandırma sağlıyoruz. Kına gecenizden önce hazırlanan repertuarlarla, profesyonel orkestra gruplarının canlı performanslarına yer veriyoruz. Müzik seçimlerimizi çiftlerimizin yörelerine, zevklerine veya özel isteklerine uygun olacak şekilde düzenliyoruz. Size sadece sevdiklerinizle birlikte bu özel gününüzün tadını doyasıya çıkarmak kalıyor.

Kına geceniz boyunca sizin ve konuklarınızın her sorusuna cevap veren, isteklerinizi anında karşılayan bir ekiple çalışıyoruz. Çünkü misafirlerimizin memnuniyeti bizim en büyük motivasyon kaynağımız.

Verdiğimiz hizmetler bunlarla sınırlı değil; siz de daha fazla bilgi edinmek, Isparta Tempo Park Düğün Salonu fiyatlarından en uygununu almak için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hakan Artan - Ali İhsan

  • Adres: Gülevler Mah. 124. Cd. No:5

Tempo Park Wedding & Convention Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!