Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Merkez, Isparta

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar kiralama var mı?: Evet

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına töreni, Kına tepsisi, Kına mumu, Kına takımı, Kına ekibi, Davul show, Kına süslemesi, Bindallı / Kaftan

Hakkında

Akrabalarınız ve arkadaşlarınızla doyasıya eğlenebileceğiniz bir kına gecesi için Isparta Karaağaç Mahallesi Düğün Salonu adresimizde bekliyoruz!


Uzun yıllardır özel davetleriniz için kapılarımızı açıyoruz. Size keyifli organizasyonlar yaşatıyor, yıllarca gülümseyerek hatırlayacağınız anılar biriktirmenize aracılık ediyoruz. Bunu eksiksiz hizmet anlayışımız ve güzel atmosferimiz sayesinde başarıyoruz.


Kapalı olarak tasarlanan salonumuz Karaağaç mahallesine bağlıdır. Isparta halkının rahatlıkla ulaşabileceği bir konumdayız. Hem özel araç hem de toplu taşımayla rahatlıkla ulaşılabilecek salonumuzda; düğün, nişan, kına, söz gibi pek çok organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.


İsteklerinize cevap bulabileceğiniz salonumuzun tasarımından bahsetmemiz gerekirse: şüphesiz ki misafirlerimizce ilk dikkat çeken tasarımımız oluyor. Modern çizgilere yer verdiğimiz salonumuz oldukça şık bir şekilde dekore edilmiştir. Salonumuzda genel olarak altın ve beyaz tonları hâkimdir. Görkemli olan salonumuz son dönemlerde çiftlerin talep ettiği tarzda hazırlanmıştır. Dekore ederken; trendleri ve çiftlerimizin isteklerini göz önünde bulundurduk. Amacımız misafirlerimizin memnuniyeti olduğu için sadece sunduğumuz hizmete odaklanmadık. Bir o kadar da önemli olan keyifli bir atmosfer yaratabilmekti. Başardık da… Fakat bunu yaparken hizmeti de asla ihmal etmedik. Misafirlerimize kaliteli bir hizmet sunmakla kalmıyor; hizmet bandımızı da sürekli olarak geliştiriyoruz. Sektörün getirdiği yenilikleri yakından takip ediyor; salonumuzda uyguluyoruz.


Kına organizasyonları ise son dönemlerde oldukça değişim yaşadı. Farklı konsept alternatifleri ortaya çıktı. Biz ise bu noktada çözüm ortaklarımızla bir araya gelerek tüm bu konsept isteklerinize profesyonel bir şekilde cevap verebiliyoruz. Osmanlı, Hint, Roman, prenses belki de modern… Dilediğiniz konseptte mekânımızı hazırlıyor; kına tahtından bindallıya kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi temin ediyoruz. Gelin adayımıza ise dostlarıyla doyasıya eğlencenin tadını çıkarmak kalıyor.


Kına ve bekarlığa veda partiniz için neler yapabileceğimizi merak mı ediyorsunuz?


Öyleyse ücretsiz fiyat teklifi al butonu üzerinden Isparta Karaağaç Düğün Salonu ekibimizle iletişime geçebilir, aklınıza takılan sorulara hızlıca yanıt bulabilirsiniz.

İletişim

Bayram Dereli

Yasin Angun

  • Adres: Karaağaç Mahallesi, Doğan Kımıllı Cd. No:31, 32300 Merkez/Isparta

Karaağaç Mahallesi Sosyal Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!