Yaşam Kır Düğünü

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Reyhanlı, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Kına geceleri günümüzde oldukça büyük organizasyonlara dönüştü. Eski küçük çaplı organizasyonların yavaş yavaş kaybolduğu bugünlerde siz de bu tarz bir gece istiyorsanız doğru adrestesiniz. Yaşam Düğün Salonu olarak geniş salonumuz, kaliteli hizmetimiz ve deneyimli ekibimiz ile tam da istediğiniz gibi bir kına gecesi düzenleyeceğiz.

Kına geceniz için konuklarımıza yemyeşil bir bahçe sunuyoruz. Renkli çiçeklerin, birçok farklı ağacın ve çimin bulunduğu bahçemizin tadına doyamayacaksınız. Bu alanı en doğru şekilde kullanıyor ve masalarınızı özenle yerleştiriyoruz. Oturma düzenini geniş pistimizin, orkestranın ve kına tahtının net görülecek şekilde gerçekleştireceğimize emin olabilirsiniz.

Masa ve sandalyelerinizi özenle süslüyor, kına konseptini her detayda yaşatmaya çalışıyoruz. Bunu mekânın genel olarak süslenmesiyle de destekliyoruz. Kına gecesi için gerekli olan kına
tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı, kaftan ve bunun gibi birçok aksesuarın ekibimiz tarafından temin edileceğini gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Açıldığımız günden beri birçok konuğumuzun en mutlu günlerine ev sahipliği yaptık. Bu anları yaşadığımız anların hepsinde, yüzü gülen konuklarımızı görünce daha da keyiflendik, gururlandık. Sizlerin gününü de kusursuz yapmak için biz hazırız. Peki ya siz?

Sadece kır düğünü ve kına gecelerinizde değil, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları, mezuniyet tören ve yemekleri gibi resmi davetlerde de bizimle olabilirsiniz.

Merkezi bir konumda bulunan Yaşam Düğün Salonu Reyhanlı’da faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınızla rahat bir şekilde gelebilecek ve ulaşım konusunda sıkıntı çekmeyeceksiniz. Bir de geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabildiğinizi de belirtmek istiyoruz.

Hayal ettiğiniz düğünleri bu kadar uygun fiyatlarla gerçekleştirebileceğinizi duyunca şaşıracaksınız. Fiyatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yenişehir Mahallesi, Abdurrezzak Alkan Cd. No:50, 31500 Reyhanlı/Hatay

Yaşam Kır Düğünü Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!