Truva Life Otel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Samandağ, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına töreni

Hakkında

Yıllardır siz değerli konuklar için özel organizasyonlara ev sahipliği yaptık. Profesyonel ekibimizle birlikte Truva Life Otel’de hayallere ortak olduk. Siz de Hatay’da kına gecenizi düzenlemek isterseniz bizimle iletişime geçerek, uzman ellere günü emanet edebilirsiniz. Nice gelin adayının mekânımızdan mutlu yüzlerle ayrılmasını sağladık, şimdi de siz ve dostlarınızı sağladığımız hizmetlerle mutlu edeceğiz.

Peki, bizi Hatay kına mekânlarından ayıran özelliklerimiz neler?

Oldukça büyük bir salonda 1000 kişiye kadar davetlinizle eğlenmenizi sağlıyoruz. Mekânımızın etrafı camlarla çevrili olduğu için kapalı bir alandan daha çok açık bir alandaymış gibi hissedeceksiniz. Davetli sayınızı öğrendikten sonra konuk masalarını hazırlıyoruz. Organizasyonlarda uzun davet masaları tercih ediyoruz. Konsepte uygun masa örtülerini runnerla birleştiriyor, şık bir misafir masası yaratıyoruz. Sandalyelerimizi de tüllerle süsledikten sonra kına alanını organize ediyoruz. Kına malzemelerinin temini için birçok iş ortağımız bulunuyor. Konseptinizi söyledikten sonra dilediğiniz kına malzemesini temin edebilir, mekânımızın en güzel yerine konumlandırabiliriz. Dilerseniz dışarıdan organizasyon firması da getirebilir, mekânın dekorasyonu için destek alabilirsiniz.

Kına geceleri için önemli noktalar biri de şüphesiz ki müzisyen seçimi. Bu işe yıllarını vermiş, hatırı sayılır bir üne sahip müzisyenlerimizle çalışıyor, bilgi ve birikimi sayesinde de mükemmel bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz. En özel ve güzel kına gecesi türküleri eşliğinde de kına ritüellerini gerçekleştiriyoruz. Kına yakma, testi kırma, damat basması ve daha birçok eğlenceli aktivite bu özel günde sizi bekliyor.

Peki, bu anlara ait anılara sahip olmak ister misiniz? Profesyonel fotoğraf ekibimiz değerli anlar için deklanşöre basıyor, yıllarca saklayabileceğiniz fotoğraf karelerine sahip olmanızı sağlıyor. Tabii ki video hizmeti de sağlıyoruz. Kına gecesinin başından başlayarak tüm süreci kayıt altına alıyoruz.

Günümüzde farklı temalar ve konseptlerde düzenlenen kına geceleri, oldukça meşakkatli. Bu yüzden düğün öncesinde yoğun geçen bu dönemde profesyonel bir firmadan yardım almak çok önemli. Biz de omuzlarınızdaki tüm yükü alacak, istediğiniz gibi bir kına gecesi tasarlayacağız. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Truva Life Otel iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Ilhan Kaplan

Tahsin Bogday

  • Adres: Samandağ Çevlik Yolu Mağaracık Beldesi

Truva Life Otel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!