Saray Plaza Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi

Hakkında

Evlilik süreçlerinin en vazgeçilmez ve keyifli ritüellerinin yer aldığı kına gecelerine 2012 yılından beri ev sahipliği yapıyoruz. Saray Plaza Düğün Salonu ailesi olarak Antakya’daki tercihiniz oluyoruz.

Şık ve keyifli bir gece tasarlamak için kalabalık bir ekip ile çalışıyoruz! İsteklerinizi dinliyor, her detay ile en ince ayrıntısına kadar ilgileniyoruz. Kısa zamanda Antakya halkı tarafından tercih edilmemiz ve marka haline gelmemizin sebebi de bu özel ilgi oluyor! Her çiftimiz için benzersiz bir kına gecesi tasarlamak konusunda son derece iddialı ve çözüm ortaklarımız ile iyi bir ekibiz…

İsteklerinizi dinlediğimiz görüşmelerde aldığımız kararlar doğrultusunda hareket ediyoruz. Salona bindallılarınız ile giriş yapacağınız merdivenleri gelin yolu olarak tasarlıyor, dans pistine geçişinizde volkan şovlarla eşlik ediyoruz. İlk dans parçanızla geceyi başlatıyor, konuklarınıza da ikramlar sunmaya başlıyoruz. Kına merasimi için uygun bir kına köşesi ve konuklarınızın davet masalarını da dekore ediyoruz. Mavi ışık ile aydınlatılan salonumuzda beyaz ve sarı renklerini ağırlıklı olarak tercih ediyoruz. Salonumuzda şıklığı beyaz masa örtüleri, renkli tüller, masa ve salon aksesuarları ile sağlıyoruz. Üstelik geniş ve ferah salonumuzda 500 kişilik bir kına töreninde 1500 kişilik yemekli kına ve düğün bir arada davetlere kadar tümüne ev sahipliği yapabiliyoruz!

Yemekli organizasyonlarınızda catering hizmeti de veriyoruz! Saray Plaza Düğün Salonu Antakya mutfağından yöresel lezzetler ile özel tarifler kullanıyoruz. Konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak için birbirinden farklı lezzetleri bir araya getiriyoruz.

Gece boyunca eğlence için sahnede yerini alan müzisyenlerimiz sizi sınırsız eğlenceye davet ediyor…

Antakya kına gecesi mekanları arasından siz de Saray Plaza Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan formu doldurabilir ve “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak fiyat teklifleri alabilirsiniz.

  • Adres: Saraykent Mah. Şükrü Balcı Cad. No: 170 Antakya/ Hatay

Saray Plaza Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!