Şalen Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecesi ve bekarlığa veda partileri arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle geçirebileceğiniz en güzel eğlencelerdendir ve açık alanda bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız sizi Şalen Kır Bahçesi’ne davet ediyoruz. Kaliteli hizmet anlayışımız ve tüm samimiyetimizle 25 yılı aşkın süredir hizmet sektöründe faaliyet gösteriyoruz.

Hayatınızın en özel anlarında yanınızdayız. İskenderun’un nezih ve kaliteli mekânları arasında yer alarak uzun yıllar boyunca müzikli eğlence ve organizasyonlara ev sahipliği yaptık. Müzik severleri mutlu eden hizmetlerimizle yıl içerisinde birçok ünlü sanatçı, müzik grupları ağırladık işletmemizde. Ardından yıllardır alışılagelmiş hizmetimize yeni bir konsept daha ekledik, özel gün ve organizasyonlar. Kına ve bekârlığa veda partileri, kır düğünü, mezuniyet törenleri, yemekli ve toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz.

İlk iletişimimizde nasıl bir kına gecesi organizasyonu gerçekleştirmek istediğinizi dinliyor ve belirlediğiniz bir konsept var ise detaylarını öğreniyoruz. Anlaşmalı olduğumuz iş ortaklarımızdan, organizasyon firmalarından kına tahtı, dekor, aksesuar ve süsleme temin ediyoruz. Davet alanımızın, masa ve sandalye süslemelerinde de renk alternatiflerimiz mevcuttur ve konsept en uygun rengi sizinle beraber belirliyoruz. Katılım durumuna uygun olarak davet alanımızda oturma düzeni oluşturuyor, istediğiniz renk süslemelerle davet alanımızı hazırlıyoruz.

Müzisyen ve orkestra hizmeti veriyor, kına gecenizi hareketli müzikler eşliğinde keyifli bir organizasyonla kutlamanızı sağlıyoruz. Geniş repertuvara sahip müzisyenlerle anlaşıyor, eğlenmeye doyamayacağınız, oturmak istemeyeceğiniz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz

Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız size özel istediğiniz içerikte menüler hazırlıyoruz. Organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânı da tanıyoruz.

Şalen Kır Bahçesi olarak İskenderun kına mekânları arasında tercih edilen bir adresiz. Siz de kültürümüzde önemli değere sahip olan bu değerli günü bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

İletişim

Mehmet Özen

  • Adres: Çay Mahallesi Liman Kapısı Yanı (İstasyon Cadde) İskenderun

Şalen Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!