Platin Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Kırıkhan, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Her gelin adayı bugünü hayal eder ve düşlediği geceyi gerçekleştirebilecek bir kına mekânı arar. Eğer siz de Hatay’da arayış içindeyseniz Platin Düğün Salonu Kırıkhan’ı tercih edebilir, gününüzü emanet edebilirsiniz.

Gelin adaylarımızla buluşuyor, isteklerini öğreniyoruz. Hayallerindeki organizasyonu düzenlemek için çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Fikir birliği sağladıktan sonra konsepte göre mekânımızı düzenliyoruz. Hint, prenses, Roman, Osmanlı olmak üzere birçok kına teması bulunuyor. İstediğiniz konsepti ister bizimle gerçekleştirebilir isterseniz de dışarıdan organizasyon firmasıyla anlaşarak destek alabilirsiniz.

Davetli sayınıza göre masaları sıralıyor, her detayı en ince ayrıntısına kadar düşünüyoruz. Davetli masa süslemeleri için eğer sade bir şıklık arayışındaysanız beyaz rengi tercih ediyoruz. Renkli tüller ve runnerlar kullanarak konseptinize uygun düzenlemeler de yapabiliyoruz. Kına tahtı ve nedime köşesi davetli masalarının tam karşısına konumlanıyor. Böylece misafirler rahatça seremoniyi izleyebiliyorlar.

Kına köşesinde kına sepeti ve masası yer alıyor. Kına yakma ritüeli için gerekli olan tüm malzemeleri temin ediyoruz. Üstelik gelin ve damat örtüsünü de unutmuyoruz. Bu anları ölümsüzleştiren fotoğrafçılarımız en güzel hatırlara sahip olmanızı sağlıyor. Davetinizin başlangıcından bitişine kadar tüm süreci kayıt altına alıyoruz.

Dilerseniz yemekli olarak da hizmet veriyor, kına gecenizi ziyafete dönüştürüyoruz. İstediğiniz lezzetleri bir araya getirerek yemek listesi oluşturuyoruz. Menülerimizde damak zevkinize uygun yemekleri belirleyebilir, ikram menüsü de tasarlayabilirsiniz.

Her gelin adayı, unutulmaz bir kına gecesine sahip olmak istiyor. Profesyonel ekip, eksiksiz hizmet ve tecrübemizle böyle bir gece sunacağımıza eminiz. Bizimle iletişim kurmak ve hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Platin Düğün Salonu Kırıkhan/Hatay iletişim formunu doldurabilirsiniz. İçten ekip arkadaşlarımız “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız için sizi bekliyor, mükemmel bir kına gecesi organizasyonu için hazırız!

İletişim

İbrahim Cihangir

  • Adres: Yeni Mahallesi, Kanal Sk., 31440 Kırıkhan/Hatay

Platin Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!