Orontes Center

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

50-100

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Antakya, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 50-100
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Davul show, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecelerinin en ihtişamlısı ve özeli Orontes Center Düğün Salonu’nda gerçekleşiyor. Osmanlı konseptine kendiliğinden sahip olan mekânımız dekorasyonu ve atmosferiyle sizi büyüleyecek. Altın sarısı varaklar, Osmanlı motifleri ve gösterişli şamdanları yer aldığı salonumuzda kendinizi sarayda hissedeceksiniz. Siz de Hatay gelinleri arasındaysanız bizi tercih edebilir, yeni hayatınıza hayallerinizdeki mekânda başlayabilirsiniz.

2002 yılında başladığımız yemek ve düğün sektöründeki hizmetlerimize gün geçtikçe yenilerini ekleyerek devam ediyor, kendimizi de geliştiriyoruz. Yılların verdiği tecrübeyle gelin adaylarının isteklerini biliyor, tam da düşledikleri geceyi onlara veriyoruz.

Gelin, Orontes Center Antakya/Hatay adresinden bahsedelim.

1500 kişiye hizmet verebilecek kadar büyük ve ferah bir alana sahibiz. İster küçük isterseniz de büyük organizasyonlar için bizi tercih edebilirsiniz. Salonumuza giriş katında yer veriyoruz. Böylece rahatça giriş çıkış yapabiliyor, engelli misafirlerimize de hizmet verebiliyoruz.

Kına geceleri için gereken malzemeleri çözüm ortaklarımız aracılığıyla temin ediyor, mekânımızın en güzel yerine konumlandırıyoruz. Farklı konseptlerde kına organizasyonu düzenlemek isterseniz iş ortaklarımızla birlikte düzenleme yapabiliriz. Masa ve sandalyelerden kullandığımız aksesuarlara kadar birçok detayı Osmanlı konseptine oldukça uygun. Dilerseniz bu konsepti seçerek kolayca gecenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kına gecelerinin en eğlenceli anları hiç şüphesiz ki pistte geçen zamanlar! Geniş pistimizde dilediğiniz gibi vakit geçirebilir, tüm davetlilerinizle dans edebilirsiniz. Profesyonel müzisyenlerimiz sayesinde de en güzel aşk şarkılarıyla dans edebilir, dostlarınızla oyun havalarında eğlenebilirsiniz.

Sadece kına geceleri için değil nişan, söz, düğün ve birçok özel davete de ev sahipliği yapabiliyoruz. Dilediğiniz organizasyon türünü bizimle paylaşıyorsunuz. Böylece davetiniz için planlama yapıyor, sunabileceğimiz hizmetleri sizler için sıralıyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak istediğiniz gibi bir kına gecesine sahip olabilirsiniz.

İletişim

Ayhan Ozturk

  • Adres: Adnan Menderes Cad. 948. Sok. No:25 Narlıca/Hatay

Orontes Center Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!