Melisa Kır Bahçesi

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Reyhanlı, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Eğer aklınızda büyük bir kına gecesi organizasyonu varsa, Melisa Aile Çay Bahçesi sizin için çok doğru bir tercih olacak. Kaliteli hizmetimiz, doğayla iç içe eşsiz ortamımız, güler yüzlü ekibimiz ve uygun fiyatlarımız. Tüm bu avantajlarımızla bu özel gününüzü kusursuz bir hale getireceğimizden emin olabilirsiniz.

Güler yüzlü bir ekiple çalışıyoruz. Düğününüzden önceki süreçten, düğününüzün son anına kadar aynı ilgi ve güler yüzle çalışan ekibimiz, sizlere yardımcı olmak için ellerinden geleni yapıyor. En mutlu ve en özel anlarınızda bizi tercih ettiğinizden bilincindeyiz. Bu sorumluluğun altında kalmayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Büyük bahçemizin en köşesine kadar rahatlıkla giden ses sistemlerimizin bulunduğunu söyleyebiliriz. Işıklandırma sistemimiz de gelin adayımızı her açıdan rahat görebilmenizi sağlayacak. Bünyemizde bulunan orkestra, en geniş repertuvara sahip müzisyenler ile oluşturuldu. Belirlediğiniz kına müzikleri dışında en çok sevilen şarkıları çalacak ve hem sizin hem de sevdiklerinizin keyifli dakikalar yaşamalarını sağlayacaklar.

Bugüne birçok organizasyona ev sahipliği yaptığımızı da belirtmek istiyoruz. Sadece kına gecelerinizde değil kır düğünlerinizde, söz ve nişanlarınızda, nikâhınızda, kokteyllerde, açılışlarda, bayi toplantılarında, kurumsal etkinliklerde, sünnetlerde, mezuniyet tören ve yemeklerinde de bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; bizimle en az 1 ay önceden iletişime geçmek. Özellikle bahar dönemiyle birlikte oldukça yoğun bir tempoda çalıştığımızı bu yüzden planladığınız tarih için herhangi bir mağduriyet yaşamamanız için önce iletişime geçmenin en iyisi olduğunu söylemek istiyoruz.

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde faaliyet gösteriyoruz. Merkezi bir konumda faaliyet gösterdiğimiz için birçok yerden kolay bir şekilde işletmemize gelebiliyorsunuz. Özel araçlarınız için geniş bir otopark alanımızın bulunduğunu ve burayı ücretsiz olarak kullanabileceğinizi belirtelim.

Kusursuz bir kına gecesi için doğru yerdesiniz. Siz de sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilir ve kır bahçemizin fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

İletişim

Adil Kalmik

  • Adres: Yenişehir Mahallesi, no14, Eski Göl Yolu Sk., 31500 Reyhanlı/Hatay

Melisa Kır Bahçesi Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!