Kumru Restaurant

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Defne, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Hakkında

Kına gecesi organizasyonunuzu doğayla iç içe, samimi ve tatlı bir işletmede gerçekleştirmek ister misiniz? “Evet” dediğinizi duyar gibiyiz, o halde sizlerle Kumru Restaurant’ı tanıştırmak ve sunduğumuz avantajlardan bahsetmek istiyoruz. Mutluluğa adım attığınız bugünlerde en özel anlarınıza ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

Öncelikle doğayla iç içe olan restoranımızda orman manzarasına ve oksijene bol bol tanık olacaksınız. Bina yığıntılarından, şehrin kalabalığından ve gürültüsünden uzak bir işletmeye gelmenin farkını hissedeceksiniz.

Kına gecesi organizasyonunuzu geniş açık alanımızda gerçekleştirebiliyoruz. Masaların yerleştirildiği bölümün üstünün kapalı olduğunu belirtelim. Konuklarınız güneşten ya da yağmurdan etkilenmeden eğlenceyi sürdürebilecekler. Bu alanı dilediğiniz gibi dizayn edebiliyor ve hayalinizdeki kına gecesi organizasyonunu gerçekleştirebiliyoruz.

Bu alanı kına konseptine göre süslemek isterseniz de ekibimiz en iyi desteği sağlamak için hizmetinizdeler. Kına gecelerinizin olmazsa olmazı olan kına tahtı, kına sandığı, kına takımı, kına tepsisi, bindallı ve kaftan gibi aksesuarları temin edebiliyor ve her haliyle eksiksiz bir organizasyon gerçekleştirmenizi sağlıyoruz. Tabii ki tüm bu isteklerinizi tam olarak karşılamamız için bizimle en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle hem yeterli zamana sahip olabilecek hem de gecenizi planlayabileceğiz.

Bünyemizde 30’dan fazla personel çalışıyor. Bu özel günlerinizde kalabalık organizasyonlara dahi rahatlıkla hizmet edebiliyor ve yüzünüzü güldürebiliyoruz. İsteklerinizi anında karşılayacak ve herhangi bir aksaklık yaşamamanızı sağlayacağız.

Konuklarına kolay bir ulaşım imkânı sağlayan Kumru Restaurant Hatay’da faaliyet gösteriyor. Özel araçlarınızla kolay bir şekilde gelebileceğinizi ve geldiğinizde geniş bir otoparkımızın bulunduğunu göreceksiniz. Bu park alanını ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Eğer bizi tercih etmek ve hakkımızda daha detaylı bilgiye sahip olmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Harbiye - Yayladağı Yolu Üzeri 3. km (Sofular Kavşağı) Defne / HATAY

Kumru Restaurant Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!