Klas Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hatay’da hayalinizdeki kına gecesini hayata geçirecek bir düğün salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise doğru adrestesiniz! Klas Düğün Salonu olarak uzun zamandır düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi pek çok çeşitli organizasyonları düzenleme konusunda tecrübeye sahibiz. Bugüne kadar düzenlediğimiz etkinliklerden sonra misafirlerimizi ve mutlu çiftlerimizi memnuniyet içinde salonumuzdan uğurladık. Bu memnuniyet de bizi daha fazla geceye ev sahipliği yapma konusunda motive ediyor. Neşeli ve çalışkan ekibimiz gece boyunca misafirlerinizin ve sizin tüm istek ve ihtiyaçlarınıza cevap verme adına yanınızda oluyor.

Kına geceleri Hatay bölgesinde oldukça keyifli geçen eğlenceler olarak biliniyor. Yöremizin tüm geleneklerine uygun bir ortamda misafirlerinizi ağırlamak istiyorsanız Klas Düğün Salonu İskenderun sizin için doğru adres! Bildiğiniz gibi kına geceleri pek çok farklı konseptte gerçekleştiriliyor. Bu konseptlerden bazıları Osmanlı, Roman, Hint ve Prenses konseptleri. Örnek vermemiz gerekirse Osmanlı konseptinde geleneksel motif ve çizgiler ile tüm salonumuzu süslüyoruz. Kına tahtı ve cibinliğinden kaftan ve bindallı tasarımlarına kadar pek çok konuda konsepte uygun hazırlıklar yapıyoruz. Böylece istediğiniz temayı gecenin her anında görebilir ve hissedebilirsiniz. Kına gecenizde yaşanan en eğlenceli ve duygusal anların kayıt altına alınarak ölümsüzleştirilmesini istiyorsanız profesyonel kameraman ve fotoğrafçılarımız ile hizmetinizdeyiz. Salonumuzda 300 ila 400 kişiyi misafir etme kapasitesine sahibiz. Bu sınırlar dahlinde gecenize katılacak tüm davetlilerinizin rahatını sağlamak adına özel oturma düzenleri kuruyoruz. Örneğin ailesi ile geceye katılan konuklarınız için özel aile masaları hazırlayabiliriz.

Düğününüz öncesinde keyifli saatler geçireceğiniz kına gecenizi düzenlemek için Klas Düğün Salonu’nu tercih ediyorsanız bizimle irtibata geçmek adına sayfanın üst kısmında bulunan Klas Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Mehmet Sağır

  • Adres: Karaağaç Mahallesi, 685 Sokak İskenderun/Hatay

Klas Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!