Karayılan Kültür Sarayı

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Merkez, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Hint kınası, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Düğününüz öncesinde doyasıya eğlenebileceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Karayılan Kültür Sarayı’nda düzenlemeye davetlisiniz!

Uzun yıllardır mekânımızda düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi pek çok organizasyon düzenledik. Tüm bu davetler sonrasında ağırladığımız konuklarımızın olumlu tepkileri bizi daha fazla etkinliğe ev sahipliği yapma konusunda motive ediyor. Neşeli ve profesyonel ekibimiz kaliteli hizmet standartlarımızı yerine getirmek adına tüm gece boyunca istek ve ihtiyaçlarınızı yerine getirmek adına yanınızda oluyor. Yalova kına gecesi mekanları arasında en beğenilenlerden biri olmamızın sebebi de oldukça titiz çalışmamız. Bu davetlerin size ne anlam ifade ettiğini iyi biliyoruz ve bu sebeple de hayallerinizi gerçekleştirmek adına tüm dileklerinizi yerine getiriyoruz.

Salonumuzda 300 ila 400 misafirinizi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılan konuklarınız için özel oturma düzenleri ayarlıyoruz. Örneğin; ailesi ile beraber gecenize katılan konuklarınıza özel aile masaları kurabildiğimiz gibi daha kalabalık gruplar için bir arada oturmalarında izin veren masa düzenleri ayarlıyoruz. Salonumuzda gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetleri de sizi bekliyor. Tüm bu detayların bir araya gelmesiyle birlikte gece boyunca hız kesmeyen bir eğlenceye hazır olabilirsiniz! Yüksek tavanlı salonumuzda kendinizi oldukça ferah bir ortamda bulacaksınız. Kına geceleri bildiğiniz gibi pek çok farklı konseptte düzenleniyor. Bu konseptlerden bazıları Hint, Roman ve Prenses konsepti. Bu konseptler arasından seçeceğiniz ya da kendinize özel oluşturacağınız herhangi bir temayı mekânımızda hayata geçirebiliriz.

Düğününüze az bir zaman kala gerçekleştireceğiniz kına gecesi organizasyonunuzu Karayılan Kültür Sarayı’nda gerçekleştirmek ve Yalova düğün salonları fiyatları arasında bütçenize en uygun olanları öğrenmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karayılan/Hatay

Karayılan Kültür Sarayı Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!