Karahasan Paşa Sosyal Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Dörtyol, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hatay’da kına gecesi organize edebileceğiniz kalabalık grupları ağırlama kapasitesine sahip ve pek çok farklı konseptte davete ev sahipliği yapmış bir mekân arıyorsanız doğru sayfadasınız!
Yılların tecrübesi ile hizmet vermeye devam eden Kara Hasan Paşa Sosyal Tesisleri’nde en güzel günlerinizde yanınızda olmak ve eğlenmeniz için en uygun ortamı hazırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Geçtiğimiz yıllarda salonumuzda gerçekleşen düğünlerin sonunda misafirlerimizi ağırlarken aldığımız olumlu yorumlar ile kendimizi sürekli geliştirmek ve yeni davetler organize etmek için gerekli motivasyonu yakaladık. Sıcakkanlı ve özverili çalışma politikamızı benimsemiş ekibimiz ile gece boyunca yanınızda oluyoruz ve herhangi bir ihtiyacınız olursa memnuniyetinizi sağlamak adına hemen yardıma koşuyoruz.

Salonumuzda hem açık hem de kapalı alanda düğün, kına gecesi, nişan, söz ve kurumsal etkinlikler düzenleme imkânına sahibiz. Aylar önceden hava durumunu bilmeden düğün tarihinizi belirlemeniz gerekiyor. Düğün tarihinizde bir sürprizle karşılaşacak olursanız açık alandaki hazırlıklarımızı kapalı alana taşıyarak rahatça eğlenmenizi sağlıyoruz. Karahasan Paşa Sosyal Tesisleri Dörtyol’da düzenlediğimiz kına gecelerinde birçok farklı konsepti hayata geçirdik. Günümüzde en beğenilen ve tercih edilen konseptlerden bazıları Prenses, Roman, Hint ve Osmanlı konseptleri. Örnek vermemiz gerekirse Hint konseptinde geleneksel motiflerdeki Kına tahtı ve cibinliğine aynı temada kına süslemeleri, kına tepsisi, kına müziği ve kına minderleri eşlik ediyor. Böylece gecenin tamamında aynı hava hâkim oluyor. Özel DJ’lerimiz ve orkestramız ile gece boyunca eğlence hiç hız kesmiyor!

Düğününüz öncesinde salonumuzda doyasıya eğleneceğiniz bir kına gecesi için sizi Karahasan Paşa Sosyal Tesisleri’ne bekliyoruz! Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bizimle iletişime geçebilir ve avantajlı fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz. Keyifli bir gecede beraber olmak için sizden haber bekliyoruz…

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Yeşilköy 31600 Dörtyol

Karahasan Paşa Sosyal Tesisleri Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!