Hisar Life

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

1.000-2.000

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 1.000-2.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Dilek feneri, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen

Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi yeşillikler içinde bir kır alanında gerçekleştirmek istiyorsanız Hisar Life Hatay olarak hizmetinizdeyiz. Profesyonel ekibimiz ve alışılmışın dışında organizasyon hizmetlerimizle Hatay İskenderun’da faaliyet gösteriyor, çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyoruz. Organizasyon planlama sürecinde danışmanlık hizmeti veriyor, davet alanı süslemelerinden, orkestraya mekân aydınlatmalarından menü çeşitlerine kadar her şeyle özel olarak ilgileniyoruz.

Gelin adaylarının yıllardır hayalini kurduğu kına organizasyonlarına yeni bir soluk getirdik. Konsept geliştirme yapıyor, kültürümüzün en güzel yansıması olan bu değerli günü alışılagelmişin dışında bir kutlamayla unutulmaz kılıyoruz. Osmanlı, Hint ve modern konseptte kır bahçemizi özenerek hazırlıyoruz. Davet alnımız yemyeşil ağaçlarla çevrili, peyzaj düzenlemesine hayran kalacağınız geniş bir alandan oluşuyor. 100 kişiden 1000 kişi kapasiteli organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Yuvarlak ve uzun dikdörtgen masa, beyaz renk Napolyon sandalyelerimizle kır bahçemizi hazırlıyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak masaları geniş oyun pistimizi herkesin görebileceği şekilde konumlandırıyoruz. Masa ve sandalye süslemelerinde renk alternatifleri sunuyor, kına gecelerinde kına tahtı, kına aksesuar hizmeti de veriyoruz.

Eğlenceli bir gün geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz profesyonel orkestra ve geniş repertuvara sahip sanatçılarla anlaşıyoruz. Sahne kurulumunda kaliteli ekipmanlar kullanıyor, kır bahçemizi lazer renkli led, sahne ve pist ışıklandırma sistemiyle aydınlatıyoruz. Ayrıca konfeti, volkan gösterisi ve havai fişek hizmeti de veriyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi yeşillikler içinde bir kır alanında gerçekleştirmek istiyorsanız profesyonel ekibimizle birlikte hizmetinizdeyiz. “Hisar Life İskenderun nerede?” diye soracaksanız hemen bahsedelim. Karaağaç Mahallesi Arsuz yolu üzerinde İskenderun’un doğayla baş başa olan bir konumunda faaliyet gösteriyoruz. Araçla ulaşım sağlayacak olan misafirlerimize geniş otoparkımıza araçlarını güvenli bir şekilde park edebilecekleri geniş bir alan tahsis ediyor, bunun dışında vale hizmeti de veriyoruz.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayıp bizimle kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Hisar life

  • Adres: Adres: Karaağaç Mah. Arsuz Yolu Üzeri Atatürk Cad.761 Sok No:5/A (Tuborg Otosun Yanı) - Hatay/İskenderun

Hisar Life Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!