Green Park Tesisleri

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

300-400

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Kırıkhan, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 300-400
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı

Hakkında

Hatay’da düzenleyeceğiniz kına gecenizi doğayla iç içe bir ortamda güzel havuz başı alanımızda hayata geçirmek isterseniz sizi Green Park Tesisleri’ne davet ediyoruz!

Kına gecesi eğlenceli düğünler öncesinde oldukça keyifli geceler yaşamanıza olanak sağlıyor. Kına gecesi konseptleri içinde en beğenilen temaları hayata geçirme konusunda oldukça tecrübeli ekibimiz tüm isteklerinizi yerine getirmek için gece boyunca yanınızda oluyor. Konuklarınızı karşılayabileceğiniz karşılama masası sayesinde geceye katılan her davetliye hoş hatıralar hediye edebilirsiniz. Hatay Kırıkhan’da oldukça kolay ulaşım sağlanabilen konumumuz sayesinde misafirleriniz mekânımıza gelirken herhangi bir sorun yaşamayacaklar. Green Park Sosyal Tesisleri yeşil ve mavinin buluştuğu muhteşem bir ortamda unutulmaz bir gece imkânı sunuyor!

Mekânımızda 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Gecenize katılacak misafir sayısını öğreniyoruz ve bu sayıya göre özel oturma düzenleri kuruyoruz. Mekânımızda oturan misafirlerinizin de dans eden konuklarınızın da ferah ve rahat bir ortamda eğlenebilmeleri adına her iki alan arasında yeterli mesafeyi koruyoruz. Masa ve sandalyelerimizi bahçe bölümümüze kuruyoruz. Böylece misafirleriniz otururken kendilerini bir kır alanında gibi hissedebilirler. Masa ve sandalyelerimizde gecenizde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere uygun örtü ve giydirmeler kullanıyoruz. Kına gecesi konseptleri arasından Osmanlı, Hint ve Prenses temalı geceler düzenliyoruz. Bu konseptler içinde en beğenilenlerden biri Osmanlı teması. Geleneksel çizgi ve motifler ile süslenen kına tahtı ve cibinliğinden pek çok süsleme ve dekora kadar hoş bir atmosfer sizi bekliyor.

Unutulmaz bir gecede Hatay kına gecesi adetlerini doyasıya yaşayabileceğiniz organizasyonunuz için Green Park Tesisleri’ni tercih ediyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir ve fiyat tekliflerimizi alabilirsiniz.

İletişim

Musa Falay

  • Adres: Çevre yolu üzeri T.M.O. Bitişiği Kırıkhan / HatayYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!