Erzin Belediyesi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

200-300

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Erzin, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 200-300
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi

Hakkında

Hatay’da hayal ettiğiniz kına gecesini düzenleyeceğiniz farklı konseptlerde organizasyonları başarıyla hayata geçiren bir düğün salonu mu arıyorsunuz?

Cevabınız evet ise sizi Erzin Belediye Düğün Salonu’na bekliyoruz! Uzun zamandır düğün, kına gecesi, bayi toplantıları ve kurumsal etkinlikler gibi pek çok farklı türde organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Bu davetlerde elde ettiğimiz tecrübe ile her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz. Gelişmiş ışık, ses ve sahne hizmetlerimiz ile gece boyunca gönlünüze göre eğlenmenize olanak sağlıyoruz. Çalışkan ekibimiz davetiniz boyunca her şeyin planlandığı gibi ilerlemesi için oldukça titiz bir şekilde çalışıyor.

Hatay Erzin Belediye Düğün Salonu’nda düzenleyeceğiniz kına gecenizde ne gibi hizmetlerden faydalanabilirsiniz bunlardan bahsedelim!

Öncelikli olarak düzenlediğimiz davetlerde istediğiniz ortamı yaratmak adına organizasyon sorumlumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Organizasyon sorumlumuz ile yapacağınız görüşmelerde hayal ettiğiniz konsepti ve ambiyansı bize bildirmeniz durumunda bu ortamı yaratmak adına gerekli çalışmalara hemen başlıyoruz. Salonumuzda 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde etkinliğinize katılacak misafirlerinize özel olarak oturma düzenleri kurabiliriz. Örneğin; ailesi ile beraber geceye katılan konuklarınız için özel aile masaları daha kalabalık bir grup halinde gelen davetliler için de yine bir arada oturmalarına imkân sağlayan düzenler kurabiliriz. Kına tahtı ve cibinliği, kına masası, kına tepsisi ve pek çok farklı kına süslemeleri ile salonumuzu oldukça hoş bir şekilde dizayn ediyoruz. Bu keyifli gecede yaşanan en güzel anları sonsuzlaştırmak için profesyonel fotoğrafçı ve kameraman hizmetimizden de faydalanabilirsiniz.

Kına gecenizi Erzin Belediyesi Düğün Salonu’nda düzenlemek istiyorsanız bizimle irtibata geçmek oldukça kolay. Sayfanın sağ üst kısmında yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla bize ulaşabilir ve avantajlı fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Erzin Belediye Başkanlığı Cumhuriyet Mahallesi, Demokrasi Caddesi No:5 Erzin/Hatay

Erzin Belediyesi Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!