Erzin Artemis Hotel

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Erzin, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 30-50 TL
  • Kapasite 500-750
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına ekibi, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına töreni

Hakkında

Kına gecelerinin aranılan mekânı olmak için yola çıktık. Erzin Artemis Hotel olarak hayallerinizdeki organizasyona ulaşmanızı sağlıyor, sağladığımız hizmetlerle de göz dolduruyoruz. Bugüne kadar birçok çift ile çalışma şansı yakaladık. Evliliğe giden yolda tüm isteklerini gerçekleştirdik. Şimdi de özel güne ortak olmak, kına gecesi töreninizi gerçekleştirmek için Artemis Otel Erzin’de sizi bekliyoruz.

Havuz başında yer alan davet alanımızda 700 misafiri ağırlayabiliyoruz. Eşsiz bir doğa manzarasının yanı sıra şehir ışıklarının en güzel göründüğü yerdeyiz. Modern tasarıma sahip otelimizde düğün törenleri düzenlerken aynı çizgide devam ediyor, masa ve sandalye süslemeleri de bu doğrultuda seçiyoruz. Dilerseniz dışarıdan bir organizasyon firmasıyla anlaşarak dekorasyon konusunda profesyonel destek de alabilirsiniz. Tarzınıza uygun bir konsept belirleyerek davetlileri görsel açıdan mest edebilirsiniz.

Hayatınızın en önemli günlerinde eksiksiz bir organizasyon geçirmenizi hedefliyoruz. Bu yüzden birlikte çalıştığımız güvenilir iş ortaklarımızdan kına malzemelerini temin ediyoruz. Mekânımıza kına tahtı ve kına masası yerleştiriyoruz. Üstelik son teknolojiye sahip sahne ve ses ekipmanları da kullanıyoruz. Profesyonel bir ekiple çalıştığımız için de tüm süreci yönetiyor, eğlencenin tadını çıkarmanızı sağlıyoruz.

Kına gecesi veya düğün öncesinde davetlilerin konaklayabileceği bir otel de arıyor olabilirsiniz. Düğün hizmeti verdiğimiz gibi konaklama konusunda da yardımcı oluyoruz. Ergonomik mobilyalarla donatılan odalarımızda kalabilir, davetlilerle birlikte yorgunluğu atabilirsiniz.

Üstelik oldukça merkezi bir lokasyondayız. Heyecanınıza ortak olmak için Erzin Artemis Hotel Erzin/Hatay adresindeyiz. Kendi aracınızla ulaşım sağlamak isterseniz otopark hizmet sunarak vakit kaybını önlerken toplu taşıma aracı kullanmak isteyen misafirler için de durağa yakın bir konumda yer alıyoruz.

Siz de Erzin Artemis Hotel’in şanslı gelinleri arasında yer almak istiyorsanız davetiniz öncesinde iletişime geçerek müsaitliğimizi öğrenebilirsiniz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak ekibimize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Harun Bey

Harun Bey

  • Adres: İçmeler yolu, 3. km. Erzin, Hatay 31960, TÜRKİYE

Erzin Artemis Hotel Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!