Beyaz Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Arsuz, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 50-80 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Hatay’da hayal ettiğiniz kına gecesini hayata geçirebileceğiniz uygun bir mekân arıyorsanız sizi Beyaz Saray Düğün Salonu’na davet ediyoruz!

Uzun yıllardır düğün, kına gecesi, söz ve nişan gibi organizasyonlar düzenlediğimiz Beyaz Saray Düğün Salonu Arsuz’da en beğenilen düğün salonlarından biri haline geldi. Misafirlerinize sunduğumuz ferah ve şık ortam sayesinde gece boyunca nezih bir ortamda eğlencenin keyfini çıkarabilirsiniz. Sıcakkanlı ve profesyonel ekibimiz gece boyunca her şeyin planlandığı gibi gittiğinden emin oluyor ve aynı zamanda da gece boyunca misafirlerinizin tüm ihtiyaç ve isteklerini karşılamak adına yanlarında oluyor.

Salonumuzda 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Davetinize katılacak misafirlerinizin sayısına göre özel oturma düzenleri hazırlıyoruz. Gelelim kına gecenizde istediğiniz ambiyansı oluşturmak adına ne gibi hazırlıklar yaptığımıza. Öncelikli olarak organizasyon sorumlumuz tüm planlama sürecinde sizinle iletişim içinde oluyor ve bu sayede tüm isteklerinizi öğrenme fırsatı yakalıyoruz. Gecenizde hâkim olmasını istediğiniz atmosfere en uygun dekor ve süslemeleri belirliyor ve salonumuzda bir araya getiriyoruz. Kına geceleri pek çok farklı konseptte hayata geçiriliyor. Bunlardan bazıları Hint, Osmanlı ve Roman konseptleri. Bu temalar içerisinden veya kendinize özgü seçtiğiniz bir konsepti salonumuzda en ince ayrıntılarına kadar hayata geçirme fırsatına sahibiz. Mekânımızı ilk gördüğünüz an ile kına geceniz için geldiğinizde gördüğünüz mekân arasında büyük bir fark olacak! Ayrıca kına gecenizde yaşanacak en güzel anların ölümsüzleştirilmesini isterseniz profesyonel fotoğrafçılar ile size yardımcı olabiliriz.

Hayatınız boyunca unutmayacağınız bir gecede dostlarınız ile doyasıya eğlenmek için Beyaz Saray Düğün Salonu’n tercih ediyorsanız bize ulaşmak için yapmanız gereken çok basit. Sayfanın üst kısmında bulunan Beyaz Saray Düğün Salonu iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu yardımıyla fiyat tekliflerimizi öğrenebilirsiniz.

İletişim

Yetkili Kişi

  • Adres: Karaağaç Mahallesi, Deniz Cad. No:27, 31290 İskenderun/Hatay

Beyaz Saray Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!