Arsuz Alyans Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

400-500

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

İskenderun, Hatay

Lokasyon


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 400-500
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Dilek feneri, Gelin hamamı, Hint kınası, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hakkında

Gelin adayları bu yoğun süreçte kendilerine özel olarak tasarlanan kına gecesi organizasyonlarını severler. Bu organizasyonu ise güvendikleri salonlara teslim ederler. Biz de yıllardır gelin adaylarının tercihi oluyor, isteklerini yerine getirirken keyif alıyoruz. İskenderun’da Arsuz Alyans Düğün Salonu olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şık salonumuzda hem açık hem de kapalı alanımız bulunuyor. İlk olarak mevsime göre hangi bölümün daha uygun olacağına karar veriyoruz. Tabii ki sizin seçiminizde bu konuda oldukça önemli. Genel olarak kına geceleri için kapalı alanımızı daha çok tercih ediyorlar.

Kına gecesi için gerekli malzemelerin temini profesyonel ortaklarımızla birlikte sağlıyor. Birçok firmayla birlikte unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlıyoruz. Hint, Roman, prenses ve Osmanlı olmak üzere konseptlerimiz sizi bekliyor. Kına tahtı, kına sepeti, hediyelik kına olmak üzere birçok malzemeyi de bu doğrultuda düzenliyoruz.

Kına yakma merasimi, testi kırma ve gelin-damat oyunu olmak üzere birçok etkinlik düzenliyor, geceye renk katıyoruz. Bazen gelin adayları özel gösteriler düzenlemek istiyor. Biz de hemen çözüm ortaklarımıza ulaşıyor ve dans ekibi ayarlıyoruz. Böylece kına gecesinde özel giriş seremonisine sahip olabiliyorsunuz.

En güzel kına gecesi şarkılarına yer veriyoruz: Deneyimli ve profesyonel müzisyenlerimiz daha önce birçok kına gecesinde yer aldıkları için trendleri biliyor, en özel şarkıları sizin için seslendiriyorlar. Üstelik kaliteli ve son teknolojiye sahip ekipmanlar sayesinde de mekânın her yerine sesin eşit olarak dağılmasını sağlıyoruz.

Sadece kına gecelerinde değil nişan, söz, düğün ve kurumsal etkinliklerde de faaliyet gösteriyoruz. Bizimle önceden iletişime geçerek organizasyon hakkında bilgi verebilir, tüm süreci sizinle birlikte yönetebiliriz.

Unutulmaz kına geceleri Hatay İskenderun Alyans Düğün Salonu adresinde sizi bekliyoruz. Sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Enver Palta

  • Adres: Akçalı Mahallesi, Akçalı Köyü Yolu, 31225 İskenderun/Hatay

Arsuz Alyans Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!